Menu

Farba akrylowa 16 kolorów EASY

Cechy produktu

  • Producent Easy Stationery 

Opis

FARBY AKRYLOWE farba akrylowa 16kolorów 927789

Farby akrylowe z kolekcji EASY Creative to kryjące farby o 16 intensywnych kolorach. Gęsta konsystencja i wysoka jakość barwników zagwarantuje nad wyraz korzystne pokrycie malowanych powierzchni – z zasady papieru lub kartonu, jednak farby akrylowe najadą się na dodatek do malowania drewna, szkła lub gliny. Prace wykonane za pomocą farb akrylowych mają żywe i trwałe kolory.

W komplecie:

farby akrylowe – 16 tubek

Łatwe do nakładania, intensywne barwy oraz możliwość zamalowania części wykonanej już pracy sprawia, że malowanie farbami akrylowymi jest znakomitą techniką na dodatek dla początkujących twórców.

Farbę najwygodniej jest nakładać pędzlem. Żeby uzyskać cienkie linie wystarczy wybrać pędzelek o niewiele znaczącym przekroju, do wypełniania kształtów najlepiej wykorzystać pędzel płaski. Innymi {pomocn|przydatn)ymi akcesoriami będą kubki na wodę do płukania pędzli lub rozcieńczania kolorów.

Wygoda i trwały efekt

Farby są dostarczane w poręcznych aluminiowych tubkach, wystarczy wycisnąć odpowiednią ilość na tackę i rozpocząć malować. Bardziej doświadczeni twórcy w celu uzyskania dodatkowych odcieni i efektów mogą dowolnie mieszać kolory na dołączonej do zestawu palecie.

Farbki akrylowe są odporne na działanie alkalidów, co sprawia, że wykonane nimi dzieła są znacznie bardziej trwałe.

Parametry
  • opakowanie: aluminiowe tubki, 12 ml
  • 16 żywych, trwałych kolorów

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.