Menu

Farba szkolna 500ml Różowa

Cechy produktu

  • Producent Astra 

Opis

Farby plakatowe szkolne As 6 odcieni o pojemności 20ml.Farby plakatowe są farbami wodnymi, kryjącymi o czystych i intensywnych odcieńch. Farby plakatowe poprawnie mieszają się ze sobą, wytwarzając nową gamę kolorystyczną.

Ze względu na wyśmienitą przyczepność, nadają się do malowania na takich podłożach jak: papier, karton, drewno, ceramika, kamień. Farby dobrze rozprowadzają się po malowanej powierzchni nie zostawiając śladów pędzla.

Wymalowane powierzchnie po wyschnięciu są matowe o dynamicznych odcieńch, wytrzymałe na działanie światła i ścieranie.Konsystencja farb plakatowych (pasta) zezwala na realizowanie prac w różnorodnych technikach np.: impasto, fakturowanie, malowanie farbą rozcieńczoną i innymi.dedykowane są do malowania plakatów, prac malarskich o charakterze ozdobnym oraz nauki malowania w szkołach i kółkach plastycznych.

Wysoką jakość farb uzyskujemy dzięki nad wyraz prawidłowym pigmentom i spoiwom zastosowanym do produkcji tych farb,, a także technice produkcji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.