Menu

Farbki akrylowe 12 kolorów EASY

Cechy produktu

  • Producent Easy Stationery 

Opis

FARBY AKRYLOWE farba akrylowa pakiet 12 kolorów 923458

Farby akrylowe z linii EASY Creative to kryjące farby o 12 intensywnych kolorach. Gęsta konsystencja i wysoka jakość barwników zagwarantuje bardzo korzystne pokrycie malowanych powierzchni – głównie papieru lub kartonu, jednak farby akrylowe najadą się jeszcze do malowania drewna, szkła lub gliny. Prace wykonane za pomocą farb akrylowych mają żywe i trwałe kolory.

W zestawie:

farby akrylowe (12 tubek), 2 pędzelki, tacka do mieszania kolorów.

Łatwe do nakładania, intensywne barwy, a także możliwość zamalowania części wykonanej już pracy sprawia, że malowanie farbami akrylowymi jest genialną techniką w dodatku dla początkujących twórców.

Farbę najwygodniej jest nakładać pędzlem. By uzyskać cienkie linie wystarczy wybrać pędzelek o niewiele znaczącym przekroju, do wypełniania kształtów najlepiej zastosować pędzel płaski. Innymi {pomocn|przydatn)ymi akcesoriami będą kubki na wodę do płukania pędzli lub rozcieńczania kolorów.

Wygoda i trwały efekt

Farby są dostarczane w poręcznych aluminiowych tubkach, wystarczy wycisnąć odpowiednią ilość na tackę i rozpocząć malować. Bardziej doświadczeni twórcy w celu uzyskania dodatkowych odcieni i efektów mogą dowolnie mieszać kolory na dołączonej do zestawu palecie.

Farbki akrylowe są odporne na działanie alkalidów, co sprawia, że wykonane nimi dzieła są znacznie bardziej trwałe.

Parametry
  • w zestawie: farby akrylowe, 2 pędzelki, tacka do mieszania kolorów
  • opakowanie: aluminiowe tubki, 12 ml
  • 12 żywych, trwałych kolorów

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.