Menu

Farbki olejne 12 kolorów+paleta+pędzelek EASY

Cechy produktu

  • Producent Easy Stationery 
  • Rodzaj olejne 

Opis

Farby olejne z linii EASY Creative to kryjące farby o 12 intensywnych kolorach. Ich konsystencja i wysoka jakość barwników zagwarantuje niezwykle prawidłowe pokrycie malowanych powierzchni. Ten wariant farb perfekcyjnie pasuje do malowania na adekwatnie zagruntowanym płótnie lub desce. Prace stworzone za pomocą farb olejnych mają żywe i trwałe barwy.

W zestawie:

farby olejne (12 tubek), 2 pędzelki, tacka do mieszania barw.

Farbę najwygodniej jest nakładać pędzlem. Aby uzyskać cienkie linie wystarczy wybrać pędzelek o niewiele znaczącym przekroju, do wypełniania kształtów najlepiej użyć pędzel płaski. Aby rozcieńczyć farbę albo zmyć ją z pędzla, należy zastosować odpowiedniego rozcieńczalnika – terpentyny. Zaraz po zakończeniu malowania istnieje możliwość zmycia farby dodatkowo wodą i mydłem.

Wygoda i trwały efekt

Farby są dostarczane w użytecznych aluminiowych tubkach, wystarczy wycisnąć odpowiednią ilość na tackę i rozpocząć malować. Bardziej doświadczeni twórcy mogą dowolnie mieszać kolory w celu uzyskania dodatkowych odcieni i efektów.

parametry
  • w pakiecie: farby olejne, 2 pędzelki, tacka do mieszania kolorów
  • opakowanie: aluminiowe tubki, 12 ml
  • 12 żywych, trwałych odcieni

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.