Moje konto
  • BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO Farba do włoso;w 140 ml BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO Farba do włoso;w 140 ml

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO Farba do włoso;w 140 ml

1 oferta z 1 sklepu

Producent BIOS LINE S.P.A. WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentBIOS LINE S.P.A.

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO Farba do włosow 140 ml PO DOKONANIU ZAKUPU PROSIMY KONIECZNIE W UWAGACH DO ZAMO;WIENIA NAPISAĆ WYBRANY KOLOR FARBY DOSTĘPNE KOLORY: 0.0 - ODBARWIACZ 1.0 - NATURALNA CZERŃ 2.9 - CIEMNY CZEKOLADOWY KASZTAN 4.0 - BRĄZ 5.05 - ORZECHOWY KASZTAN 5.34 - MIODOWO-KASZTANOWY 5.5 - MAHONIOWY JASNY BRĄZ 6.06 - CIEMNY BLOND 6.3 - CIEMNY ZŁOTY BLOND 7.33 - POZŁACANY BLOND 8.03 - JASNY NATURALNY BLOND 8.64 - TYCJANOWSKA CZERWIEŃ 9.3 - BARDZO JASNY ZŁOTY BLOND DOBIERZ KOLOR DO SWOICH WŁOSO;W Wskazania i działanie: BIOKAP Nutricolor Zielona DELICATO jest produktem gwarantującym maksimum ochrony, gdyż dodatkowo nie zawiera w swoim składzie PARAFENYLENODIAMINY.

Jako zamiennik zastosowano w niej zbior barwnikow o innym wzorze chemicznym w bardzo małych stężeniach. Dzięki temu udało się uzyskać bogatą paletę odcieni BIOKAP a jednocześnie zminimalizować ryzyko podrażnień.

Pozostałe składniki oraz ich działanie w farbie pielęgnacyjnej z serii Zielonej DELICATO nie rożnią się od tych użytych w serii Pomarańczowej. BIOKAP Nutricolor to roślinne farby do trwałej koloryzacji włosow o naturalnej formule z wysoką zawartością składnikow pochodzenia roślinnego, delikatne dla skory głowy i łatwe w użyciu.

Przeznaczone dla osob wrażliwych lub skłonnych do alergii. Mogą być stosowane przez wszystkie osoby, ktore chcą lepiej zadbać o swoje włosy. Gwarantują długo utrzymujący się kolor oraz pokrycie siwych włosow w 100% już przy pierwszej aplikacji.

BIOKAP Nutricolor to prawdziwa rewolucja. Poza pielęgnacją i odżywaniem włosow pogłębia urodę każdej kobiety dodając włosom blasku, swobody i sprężystości. Unikalne kolory ukazują zrożnicowanie naturalnych odcieni przy każdym ruchu oraz podkreślają świeżość barwy.

BIOKAP Nutricolor łączy w sobie tradycję fitokosmetyki z zaawansowana technologią, czego efektem są produkty do pielęgnacji włosow o najwyższej jakości; o gwarantowanej skuteczności i dobrze tolerowane nawet przez delikatne włosy i wrażliwą skorę.

Farby BIOKAP powstały we włoskich laboratoriach firmy BIOSLINE a każdą formułę przebadano z wykorzystaniem sprawdzonych technologii kosmetycznych, począwszy od dogłębnej wiedzy na temat morfologicznych, biochemicznych i funkcyjnych właściwościach włosow.

Kosmetyki BIOKAP poddawane są rygorystycznym testom mikrobiologicznym, co gwarantuje ciągłą i wysoką jakość każdego końcowego produktu. Dzięki aktywnym składnikom roślinnym uzyskujemy naturalne kolory z doskonałym pokryciem siwych włosow.

Teraz skuteczna oraz bezpieczna koloryzacja jest możliwa nawet dla najwrażliwszej skory. Farba BioKap Nutricolor jest wynikiem dogłębnych badań umożliwiających opracowanie nowatorskiego produktu pozwalającego na uzyskanie doskonałego i naturalnego koloru.

Nie zawiera amoniaku i rezorcynolu, a dzięki zawartości składnikow na bazie wyciągow roślinnych, odżywia i barwi włosy. Pokrywa siwe włosy już od pierwszej aplikacji i gwarantuje długotrwały efekt koloryzacji.

Farba BioKap Nutricolor jest gotowa do natychmiastowego użycia. Nie zawiera amoniaku i rezorcynolu BIOKAP Nutricolor to pielęgnacyjne trwale koloryzujące, roślinne farby do włosow w kremie stworzone dla wrażliwej skory głowy.

Delikatna formuła, trwały kolor i gwarancja pokrycia siwych włosow w 100%. Sposob użycia/Dawkowanie: Przygotowanie i nanoszenie w 10 prostych krokach: 1. Delikatnie przeczesać włosy by usunąć pozostałości lakieru i produktow do układania włosow.

2. Nanieść krem ochronny na skorę głowy wokoł włosow w miejscach, gdzie skora jest najbardziej narażona na pobrudzenie. 3. Wycisnąć zawartość tubki do butelki z emulsją Nutrifix. 4. Nałożyć plastikową zakrętkę na aplikator i potrząsnąć, aby uzyskać jednolitą mieszankę.

5. Odciąć końcowkę zakrętki, założyć rękawiczki. 6. Nanieść część mieszanki na podstawę włosow, delikatnie wmasować i pozostawić na około 20 minut; następnie nanieść pozostałą część mieszanki na pozostałe włosy.

7. Delikatnie wmasować i przeczesać średnio gęstym grzebieniem, by rozprowadzić mieszankę na całej długości włosow; pozostawić na około 15 minut. Nie przejmować się kolorem mieszanki, ponieważ nie odpowiada pożądanemu kolorowi włosow.

8. Po upływie ustalonego czasu, dodać niewielką ilość letniej wody i delikatnie wmasować, chwilę odczekać, a następnie obficie spłukiwać do momentu, gdy woda będzie czysta. 9. Nanieść zawartość saszetki z odżywką w szamponie po farbowaniu i wmasować do uzyskania średniej piany.

10. Dokładnie spłukać, by zmyć ze skory wszelkie pozostałości mieszanki. Opakowanie: 140 ml

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też