Moje konto
  • FARBA ŚNIEŻKA ULTRA BIEL BIAŁA 3L FARBA ŚNIEŻKA ULTRA BIEL BIAŁA 3L

FARBA ŚNIEŻKA ULTRA BIEL BIAŁA 3L

1 oferta z 1 sklepu

Producent ŚNIEŻKA WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentŚNIEŻKA

ŚNIEŻKA ULTRA BIEL jest zawiesiną pigmentów i wypełniaczy w wodnej dyspersji żywicy z dodatkiem środków wspomagających i uszlachetniających. Daje matowe,śnieżnobiałe, dobrze przyczepne do podłoża, przepuszczalne dla par i gazów, co umożliwia "oddychanie" ścian.

Dzięki zawartemu w swoim składzie systemowi ULTRA BIEL optyczne rozjaśnia malowane pomieszczenia. ŚNIEŻKA ULTRA BIEL przeznaczona jest do ochronno-dekoracyjnego malowania sufitów i ścian z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, wapiennych, gipsowych oraz płyt gipsowo-kartonowych nie narażonych na intensywne ścieranie wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych.

WYDAJNOŚĆ: do 10m2/L przy jednokrotnym malowaniu. Atesty, oznaczenia i wskazania bezpiecznego stosowania produktu: Produkt niepalny. Nie klasyfikowany jako materiał niebezpieczny. W trakcie prac malarskich i po ich zakończeniu pomieszczenie należy wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu i po tym czasie nadaje się do użytkowania.

Wyrób przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt wodorozcieńczalny, chronić przed mrozem i nasłonecznieniem. Szczegółowe informacje zawarte są w karcie charakterystyki preparatu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też