Menu

BeMINE Fragrance Man Feromony zapachowe dla mężczyzn koncentrat 10 ml

Cechy produktu

  • Producent Lovely Lovers 
  • Pojemność 10 ml

Opis

LOVELY LOVERS BeMINE 10ml (0.34 fl. Oz.) FRAGRANCE MAN - Skoncentrowane feromony dla mężczyzn wzbogacone męską nutą zapachowąEfekt badań nad 107* substancjami (tzw. Atraktantami zapachowymi) *- aby uzyskać specjalną formułę BeMINE INTENSE Pheromones pozostało przebadane aż 107 przeróżnych składników Czym jest koncentrat feromonów i jak działa?Feromony to naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość:rozszerzając zainteresowanie u kobiet pobudzając i koncentrując ich uwagę na mężczyźniebudując aurę dominacji wokół mężczyzny Skoncentrowana forma i stosowne proporcje tzw.

"atraktantów zapachowych" ponadto potęgują wydajność feromonów, które formuje każdy z nas. Proces ten jest szczególnie należycie widoczny w świecie zwierząt, a dzisiaj dzięki zdobyczom technologii możemy korzystać z tej wiedzy na codzień.

Feromony, czyli niewidoczny sojusznik randkowiczaZapoznaj się z artykułem poświęconym tematyce przydatności feromonów w życiu każdego, kto chciałaby pomóc swojemu urokowi w celu zrobienia korzystnego pierwszego wrażenia, nawiązania relacji czy utrzymania namiętności w stałym związku.

Link do artykułu: http://www.miastokobiet.pl/feromony-czyli-niewidoczny-sojusznik-randkujacej-kobiety MiastoKobiet mówi o BeMINEW walentynkowym numerze prestiżowego magazynu MiastoKobiet w dziale "Rozkosz dla dwojga: SKONCENTROWANE NA TOBIE" można przeczytać o kolekcji LOVELY LOVERS BeMINE.Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł: Dla kogo?BeMINE FRAGRANCE MAN od LOVELY LOVERS to koncentrat feromonów dla każdego mężczyzny, który chce świadomie zastosować ich działanie.

Można wyodrębnić aż 4 główne cele, których osiągnięcie stanie się łatwiejsze:1) ładnOŚĆ i FLIRTdzięki działaniu na podświadomość pań staniesz się bardziej ciekawy w ich oczach, przez co Twój podryw ma obszerniejsze szanse na sukces!

2) KONTAKTY MIĘDZYLUDZKIEatraktanty zapachowe mają wpływ na przychylność ludzi z którymi przebywasz. Usprawnia to codzienne kontakty towarzyskie jak i służbowe. 3) EFEKTY W PRACYpo zastosowaniu męskich feromonów będziesz odbierany jako partner godny zaufania.

Zdobyta charyzma i autorytet są nieocenione podczas pracy polegającej np. Na zarządzaniu pracownikami, kontakcie z klientem czy podczas negocjacji z szefem o podwyżkę. 4) SAMIEC ALFAferomony zwiększają pewność siebie przez co łatwiej o dominację w grupie i zwiększoną podatność towarzyszy/towarzyszek na nasze sugestie.Sprawdzona receptura "INTENSE Pheromones" - 1 miejsce!efektywność działania feromonów zależy najczęściej od ich koncentracji i słusznych proporcji, która jest pilnie strzeżoną tajemnicą producenta.

Finalna nuta zapachowa jest efektem połączenia nut drzewnych z kwiatowymi wzbogaconych o akcenty balsamiczne. Potwierdzeniem zadowolenia kupujących jest fakt,marka LOVELY LOVERS zajęłą 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie "LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014".

Jest to konsumencki projekt, który każdego roku wyłania najbardziej popularne, świeże i postępowe firmy w swoich kategoriach. LOVELY LOVERS może się poszczycić wygraną w kategorii: "preparaty intymne".

Dziękujemy! Zwycięzca konkursu: ZŁOTA SIÓDEMKA branży kosmetycznej 2015 ZŁOTA SIÓDEMKA Branży kosmetycznej 2015 to ogólnopolski konkurs organizowany przez TVEXPO na łamach TVP2, a także POLSAT CAFE, gdzie produkty LOVELY LOVERS pozostały uwielbiane za najlepszej jakość kosmetyki intymne wygrywając tegoroczną edycję w kategorii "żele i spray'e intymne".

zobacz film o zwycięzcach konkursu ZŁOTA SIÓDEMKA: Nuty zapachowe BeMINE FRAGRANCE MAN:NUTY GŁOWY: bergamotka, cytrynaNUTY SERCA: wetiewera, rozmaryn, lawendaNUTY BAZY: drzewo sandałowe, wanilia, drzewo cedrowe Dlaczego feromony mogą ułatwić podryw i dominację w grupie?Jest to głównie zasługa wysokiej koncentracji feromonów.

dzięki temu są one momentalnie odbierane przez otaczające nas osoby. Efekt utrzymuje się choćby do 12 godzin. Oprócz wspomnianego silnego stężenia feromonów do receptury BeMINE FRAGRANCE zostały dodane głównie męskie nuty zapachowe, które poza niebanalnym zapachem pomagają stopniowo uwalniać się związkom feromonowym, żeby efekt ich działania trwał jak najdłużej.

Czy tak silne feromony są bezpieczne?Tak, BeMINE przeszły szereg badań, które potwierdziły bezpieczeństwo ich stosowania mimo szczególnie wysokiej koncentracji. Dodatkowo specjalnie opracowana formuła nie pozostawia śladów na ubraniu czy pościeli, dzięki temu jest niewidoczny dla oka.

SPOSÓB wykorzystania:Flakon starcza na szczególnie długo, ponieważ jest to koncentrat. Dzięki wysokiemu stężeniu starczy nanieść kilka doz (3-4 krople) przy użyciu komfortowego zakraplacza. Najlepiej w okolicy szyi (np.

za uszami, kołnierzyk) i nadgarstków (np. Zegarek, mankiety). Można także nanieść na pościel, czy inne miejsce, gdzie chcemy by w powietrzu podnosiły się feromony. Objętość: 10mlWyniki badań termowizyjnychPoniżej przedstawiamy wyniki badań nad optymalnym miejscem stosowania feromonów.

W laboratorium LL pozostał przeprowadzony szereg badań przy użyciu kamery termowizyjnej. Technologia ta pozwala na rejestrację promieniowania grzejnego emitowanego poprzez ciała fizyczne o długości fal 0,9 - 14 µm w tym ciała ludzkiego.

dzięki czemu pokaźnie widać najlepiej ukrwione (a przez to ciepłe) rejony na ciele człowieka. To właśnie na nich atraktanty zapachowe są najmocniej skuteczne. Jak widać na rysunkach numer 1 i 2 w sytuacji wykorzystywania na rękach adekwatnym miejscem jest wewnętrzna część nadgarstka, gdzie temperatura jest średnio wyższa o 11,3% względem reszty.Jeśli natomiast przyjrzymy się strefie głowy (rys.

3 i 4) możemy wyodrębnić kilka rejonów, gdzie mikrokrążenie jest najsilniejsze. Są to:strefa na około uszu (ale nie małżowina, która jest jednym z najchłodniejszych miejsc),skronie,boczna część szyi,ramiona.LOVELY LOVERS – z pasji do miłości..marka LOVELY LOVERS jest wynikiem pracy specjalistów z całej Europy.

Technolodzy za cel postawili sobie stworzenie unikalnych i produktywnych formuł w dostępnej cenie. Dzięki czemu powstała linia kosmetyków intymnych dla wymagających odbiorców lubiących sobie najwyższą jakość życia intymnego.

Wszystkie produkty są przetestowane dermatologicznie, wytwarzane wedle farmaceutycznych norm GMP (ang. Good Manufacturing Practice), a także zarejestrowane w KSIoK (Krajowy System Informowania o Kosmetykach) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal).

Najwyższe standardy kontroli nad jakością i pochodzeniem minimalistycznców dają konsumentom pewność najwyższej jakości artykułu i wydajności potwierdzonej testami i opiniami zadowolonych konsumentów. Potwierdza to przyznana marce LOVELY LOVERS nagroda za zajęcie 1 miejsca w plebiscycie LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014 w kategorii "preparaty intymne"....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.