Menu

Feromony FX24 Dla Mężczyzn Bezzapachowe 5 ml | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY

Cechy produktu

  • Producent Aurora Labs (PL) 
  • Pojemność 5 ml

Opis

FX24 for men - feromony zapachowe dla panów. Wywołują w paniach zainteresowanie, podniecenie i pożądanie!FX24 to feromony zapachowe o nad wyraz męskim i zagadkowym zapachu, wyprodukowanewywoływać w paniach pożądanie i podniecenie, któremu nie będą w stanie się oprzeć.

Specjalnie przypasowany zestaw komponentów zapachowych i feromonów działa na kobiety pobudzająco i powoduje, iż postrzegają mężczyznę jako stanowczo ciekawego i pociągającego. Sprawne działanie FX24 wynika z zawartych w kompozycji substancji działających na zmysł węchu.

Kobiety reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy, pod ich wpływem zaczynają odczuwać powiększoną chęć do bliskiego kontaktu, stają się pobudzone i skłonne do flirtu.FX24 spowoduje, że:będziesz postrzegany poprzez kobiety jako bardziej męski i pociągający,kobiety zwrócą na ciebie uwagę i będą bardziej skłonne do nawiązania bliższego (intymnego) kontaktu,kobiety w twoim otoczeniu staną się bardziej otwarte i skłonne do flirtu,wzrośnie twoje bezapelacyjnie i pewność siebie,inni mężczyźni będą uważać cię za lidera i osobę dominującą w grupie.Dla kogo jest dedykowany FX24?FX24 jest wieloskładnikowym preparatem zapachowym, przeznaczonym dla panów prowadzących energiczne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w paniach zainteresowanie i nakłonić je do bliższego kontaktu.

Ten preparat jest dla ciebie znakomitym rozwiązaniem, jeśli:prowadzisz intensywne życie towarzyskie i zależy ci na szybkim nawiązywaniu kontaktów z kobietami,chcesz, aby kobieta która nie zwraca na ciebie uwagi zaczęła interesować się tobą i nabrała ochoty na bliższy, intymny kontakt,chcesz, by kobiety postrzegały cię jako bardziej męskiego i intrygującego,planujesz spotkanie z kobietą w której chcesz wzbudzić pożądanie i ochotę na seks,chcesz by mężczyźni znajdujący się w twoim zespole uważali cię za lidera i przywódcę.Kiedy należy stosować FX24?FX24 może być stosowany codziennie, jednak jego produktywność można najlepiej docenić w sytuacjach bezpośredniego kontaktu z kobietami.Jak pachnie FX24?FX24 odznacza się stanowczym, nieodgadnionym i świeżym aromatem, o nucie stosownej na każdą okazję.

W zapachu dominują świeże akcenty grejpfruta, mięty i czarnego pieprzu, odpowiedzialne za przyciągnięcie uwagi pań i wzbudzenie w nich zainteresowania. W bazie zapachu ujawniają się feromony, piżmo, cedr i lawenda - sprawdzone i silne afrodyzjaki.

Ta niezwykła mieszanka feromonów powodujące w damskiej podświadomości podniecenie, pociąg do mężczyzny i zwiększa ochotę na seks.Dlaczego FX24 działa tak wydajnie?Wieloskładnikowa kompilacja zapachowa pozostała opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenia francuskich mistrzów perfumeryjnych połączone z współczesną wiedzą z zakresu biochemii oraz fizjologii.

Silne i unikalne działanie FX24 wynika z umieszczonych w nim feromonów zapachowych, działających poprzez zmysł węchu na podświadomość kobiety. Kobiety reagują na komponenty zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

Jeśli poczują roztaczaną poprzez ciebie aurę feromonów i zapachu, zaczną odczuwać zwiększoną chęć do bliższego kontaktu.Bezpieczeństwo:Wybierając FX24 masz pewność, że jest to towar:o skrupulatnie opracowanej formule, wyprodukowany i przebadany poprzez najkorzystniejszych, doświadczonych technologów,działający skutecznie i bezawaryjnie,przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,wytworzony ze składników najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który gwarantuje pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem bezkompromisowcówOpakowanie:Butelka szklana roll-on, o obszerności 5 ml....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.