Menu

Feromony Love and Desire dla kobiet 100 ml 180255

Cechy produktu

  • Producent SHS 
  • Pojemność 100 ml

Opis

Love & Desire dla niej - Feromony z Perfumami

Każdy człowiek poszukuje kontaktu i bliższych relacji z innymi ludźmi, lecz nie każdy wie jak rozpocząć rozmowę, czy po prostu spodobać się innym. Nie każdy też wie, że na efektowność wpływa nie tylko wygląd, lecz też indywidualny zapach. To właśnie on wysyła nam pierwsze sygnały o zamiarach drugiej osoby. Jeśli więc jesteś otwarty na zawieranie nowych znajomości, to ten serwis jest właśnie dla Ciebie!

nie ma znaczenia czy masz stałego partnera czy właśnie poszukujesz nowych znajomości, albo chcesz po prostu ulepszony kontakt z ludźmi, ponieważ feromony działają na każdego.


Chcesz poczuć różnicę? zobacz to!

Feromony działają na każdego, ponieważ są naturalną drogą komunikacji niewerbalnej pomiędzy ludźmi. Każdy z nas wytwarza swój jednostkowy zapach, ale w odpowiednim natężeniu działa on mocniej albo słabiej. Nasze feromony podkreślą Twój zapach powodując, iż ludzie zaczną zwracać na Ciebie większą uwagę, będą bardziej Cię lubić i szanować. Wzniecą pobudzenie seksualne u partnerów podkręcając atmosferę do granic możliwości.


Love & Desire

Feromony to substancje wyprodukowane przez nasze ciało, odbierane przez receptory znajdujące się w nosie. Większość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonu. Feromony Love & Desire jako jedyne na świecie posiadają kolejne dwa ważne elementy: androsteron i androstadienon. Dzięki czemu są bardziej sprawne!


sprawdźmy, za co odpowiedzialne są 4 elementy feromonów LOVE&DESIRE:

Androstenol - młodzieńcze zaloty Jest stworzony w okresie dojrzewania i ma szczególnie silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u pań dominujących. Wpływa na wzbudzenie spektakularności u mężczyzn jak i u innych kobiet i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu spójności grupy. Mężczyźni w wieku od 20 do 50 lat są bardzo wyczuleni na jego zapach.

Androstenon - dominujący autorytet To zapach wytwarzany głównie poprzez kobiety dominujące. Zapach ten zawiadamia siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi panów i wzbudzenia ich zainteresowania. Kobiety przebywające w warunkach obszernej rywalizacji mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić obszerniejszy respekt i dominację. Wykorzystanie androstenonu w Love&Desire szczególnie wpływa na powodzenie u mężczyzn.

Androsteron - wzmocnienie autorytetu To najistotniej żeński ze wszelkich części. Powoduje efekt dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, formujejąc raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, rodzaju Alpha.

Androstadienon - przyciąganie uwagi "Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u mężczyzn. Dużo badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu panów. Świadczy o tym wzrost uwagi, poznania, poprawa nastroju.


Dlaczego produkty Love & Desire są najskuteczniejsze?

Pociąg seksualny osiągnąć można dzięki zaimplementowaniu produktów opartych na pojedynczym feromonie. Jednak badania wykazały, że za urok osobisty nie jest odpowiedzialny wyłącznie jeden składnik. By w naturalny sposób przyciągnąć inne osoby, ulepszonym rozwiązaniem staje się jednoczesne użycie wielu feromonów. Produkty Love & Desire, których składnikami jest niemało feromonów nie tylko wzmagają stopień podniecenia seksualnego,na dodatek tworzą pozytywną aurę wokół osoby, która ich użyła. Ma ona wpływ na sposób odbioru zarówno wśród obcych, jak i znajomych.

Feromony Love & Desire oparte na wielu składnikach użytkowane są ze świetnym rezultatem przez bizneswoman w czasie negocjacji. Sprzedawcy zauważyli znaczną ulepszenie w sprzedaży swych produktów, kelnerki dostają więcej napiwków. Odpowiednie wyważenie poszczególnych feromonów w produktach Love & Desire wpływa na konkretną zmianę w osobie, z którą rozmawiasz. Androstenon wpływa na podkreślenie kobiecości oraz seksualności. Dodatek androstenolu i androsteronu powoduje, iż ludzie postrzegają Cię jako osobę godną zaufania i serdeczną.

stosowane poprzez sprzedawców i negocjatorów!


Jak pachnie Love & Desire dla kobiet?

To zmysłowy, owocowo - kwiatowy zapach dla znaczących, niezależnych, posiadających swój fason kobiet, które wiedzą czego chcą, i nie wahają się po to sięgnąć. To wyjątkowo kobiecy zapach: seksowny, wyrafinowany, silny, gorący, agresywny i niepokorny. To prowokacja, fascynacja, namiętność...ale nigdy obojętność.

Na zapach składają się nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe, wanilia. Dedykowany dla kobiet w każdym wieku.


PAMIĘTAJ!

nieistotne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy w dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dopasowanym stężeniu mogą zrobić wrażenie na każdym. Popraw swoje relacje z ludźmi z pracy, rozbudź swoje życie towarzyskie i seksualne!


Dlaczego nasi klienci są zawsze zadowoleni?

Jesteśmy dyskretni i dbamy o zapotrzebowania naszych klientów. Nasze produkty posiadają wszelkie atesty, dlatego nasi klienci mają pewność, że zakupione produkty są bezpieczne i oryginalne.

produkt dedykowany dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.