Menu

Feromony Love Desire GOLD men 100 ml

Cechy produktu

  • Producent Sexual Health Series 
  • Pojemność 100 ml

Opis

Love & Desire PREMIUM EDITION to jeszcze większa dawka feromonów dla prawdziwych mężczyzn:200% obszerniejszE ZAINTERESOWANIELove&Desire GOLD EDITION to naturalne feromony, których działanieprzyciągnie uwagę otoczenia i skupi ją na Tobie.

zobacz już dziś, jak to jest być w centrum uwagi dzięki Love&Desire.WZROST pięknOŚCI I PEWNOŚCI SIEBIEWystarczy jedna aplikacja Love&Desire GOLD EDITIONpoprzez cały dzień przyciągać innych ludzi.

Dzięki feromonom i aurze jaką tworzą, Twoja piękność wztośnie o 200%, a Ty będziesz mogła czuć się widocznie pewniej.LEPSZY KONTAKT Z LUDŹMIGłówne działanie feromonów Love&Desire jest pociągającye,dodatkowowpływają one pozytywnie na tworzenie atmosfery bezpieczeństwa i przychylności ułatwiając nawiązywanie kontaktów i zacieśnianie więzi.4 NAJSILNIEJSZE FEROMONYLove&Desire to perfumowana mieszanka 4 silnych feromonów, z których każdy działa nieco inaczej.

Tylko Love&Desire zapewni Ci w pełni wszechstronne podniesienie Twojej piękności. NUMER 1 NA EROZKOSZSex Elixir dzięki swej niezawodności i zadowoleniu klientów szybko zyskał miano lidera na Intymnosc.pl w dziedzinie afrodyzjaków.Jak działają feromony Love & Desire PREMIUM EDITION?Różnica w działaniu między zwykłą kolekcją Love&Desire a serią PREMIUM EDITION, polega na tym, że w premiowanej edycji stężenie każdego z feromonów jest dwukrotnie obszerniejsze.

dzięki czemu zyskujesz dwa razy więcej po jednym użyciu. Limitowana edycja jest asygnowana dla osób, które szukają jeszcze więszych wrażeń i wyzwań oraz uwielbiają być ubóstwiane. Na dodatek jeśli używałeś wcześniej Love&Desire i ich działanie wydało się dla Ciebie zbyt lekkieupragniony cel się zbliżył ale nie na tyle na ile oczekiwałeś - zrób drugie podejście, tym razem z Love&Desire PREMIUM EDITION gdzie sukces masz gwarantowany!Feromony Love & Desire pomogą Ci:chcesz poflirtowaćszukasz na stałe drugiej połówkiposzukujesz nowych znajomościchcesz udoskonalony kontakt z ludźmi, których już znasz, np.

w miejscu pracy itp.wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacjizwrócić na siebie pokaźniejszą uwagęzyskać szacunek i sympatię otoczeniapoczuć się bardziej męsko w swojej skórzePod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, wyłącznie ludzie, z którymi przebywasz.Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, eksponujący Twoją siłę i magnetyzm.Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz ciekawą Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie.I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi!Dlaczego Love & Desire to najlepsze feromony dla panów?Love & Desire to najskuteczniejsze feromony.

Potwierdzają to opinie naszych kupujących. Dodatkowo feromony te zostały uwielbiane za najkorzystniejszy towar w kategorii „najmocniej pociągający zapach".Skuteczność Love & Desire jest oparte na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów.

Ta wyśmienita receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji.Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania.

Feromonydziałają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.Najwieksza broń w rękach mężczyzn!Love&Desire PREMIUM EDITION jako tajna broń w rękach mężczyzn w udanym podrywie!Dzięki świetnie dostosowanym feromonom Love&Desire dają 100% skuteczność.

Ich limitowana edycja daje Ci tej pewności jeszcze wiecej a to wszystko dzięki podwójnej mocy feromonów zawartch w składzie.sprawdź jak feromony Love&Desire PREMIUM EDITION działają na kobiety w poszczególnych grupach wiekowych, badania przeprowadzono na grupie ponad 5 tysięcy pań:Love & Desire – oryginalna, skuteczna mieszanka 4 feromonówWiększość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie.

Feromony Love & Desire jako jedyne mają kolejne dwa ważne elementy: androsteron i androstadienon. Formuła ta pozostałastworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty.Jak pachnie Love & Desire dla panów?To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością.

Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach,czują się nieszablonowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.używanie:Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku.

Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swymi ulubionymi zapachami.PAMIĘTAJ!nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz energiczne życie czy bardziej ustabilizowane.

Feromony o dopasowanym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.......

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.