Menu

Feromony Love Desire GOLD men 100 ml SUPER CENA

Cechy produktu

  • Producent Sexual Health Series 
  • Pojemność 100 ml

Opis

Love&Desire™ to kolekcja niezwykłych feromonów, które na rynku istnieją już od ponad 10 lat. W 2016 roku wprowadzono wersję premiowaną feromonów - Love&Desire Gold™. Cała linia feromonów składa się z męskich i kobiecych wersji.

Każda z nich ma swoją wersję premiowaną, czyli Love&Desire Gold™ oraz trzy pojemności Love&Desire™: 100ml, 50ml i 15ml. Nagrody i wyróżnienia:LAUR KONSUMENTAPragniemy poinformować, że wszystkie produkty producenta shs-store zostały wyszczególnione nie tylko poprzez znaczne grono specjalistów zajmujących się motywem dotyczącą intymnych suplementów dietyna ogół zostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta uzyskując tytuł 'Odkrycie Roku', który potwierdza zadowolenie klientów ze użytkowania produktów marki shs-store w tym także produktu Love&Desire™.EROTRENDSLove&Desire™ to towar najwyższej jakości.

Love&Desire™ otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy w kategorii "najlepszy artykuł". Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu przez konsumentów. Zdobyte nominacje i ogromna popularność Love&Desire™ powoduje, iż są najchętniej kupowanymi zapachowymi feromonami w Polsce.

Opakowanie:mnóstwo lat doświadczenia w branży z suplementami i erotycznej zaowocowały powstaniem unikatowego towaru dla panów. Love&Desire™ to nie tylko sprawnych feromonówponadto idealny zapach.posiadając na uwadze realnie najwyższą konwersje sklepów firm z nami współpracujących opieraliśmy się o sprawdzone rozwiązania.

Projekt został stworzony przy współpracy z czołowym studiem graficznym w kraju. Artykuł ukazuje się wyjątkowo należycie zarówno na sklepowej półce jak i fotografiach. Dołożyliśmy wszelkich starańfotografie odzwierciedlały w pełni oferowane produkty.

Każdy z Naszych produktów indywidualny kod kreskowy. Popularność Love&Desire™:Love&Desire™ jest najpopularniejszym produktem na polskim rynku suplementów rozszerzających penisa. Wieloletnia praca zespołu marketingowego sprawiła, że stał się on bardzo lubiany wśród klientów sklepów e-commerce.

Poniżej zamieszczamy Państwu dane odnośnie wyszukiwań tylko jednej frazy: 'love&desire' w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej na świecie. Oczywiście przedstawione poniżej wyniki dotyczą tylko i wyłącznie jednego słowa kluczowego, nie wliczane są inne frazy z tym słowem, zatem raduje się on bezsprzecznie większą ilością wyszukiwań niż ta przedstawiona na wykresie.

Produkty z linii Love&Desire™:Cała linia produktów Love&Desire™ składa się z premiowanej - najistotniejszej wersji Love&Desire Gold™, a także zwykłej wersji w trzech rozmaitych objętościach: 100ml, 50ml, 15ml.Nasze feromony nie posiadają zestawów składających się z zróżnicowanych feromonów, dlatego, że każde z nich są zupełnie inne.

ponadto większość zróżnicowane objętości, dzięki czemu zbędne jest wprowadzanie zestawów. Po przeprowadzeniu badań w sprzedaży detalicznej udało Nam się wywnioskować, że wprowadzenie pełnej oferty feromonów rozszerzając tym samym opcję wyboru dla klienta, powiększa o ponad 35% prawdopodobieństwo, iż klient sfinalizuje zakup właśnie w Twoim sklepie!

Badania przeprowadzaliśmy w porozumieniu z kilkunastoma sklepami e-commerce. Wszystkie marki feromonów dostępne w hurtowni Eromed posiadamy praktycznie w nieograniczonych ilościach jesteśmy ich bezpośrednim dystrybutorem.

Wprowadzenie wszystkich marek feromonów sprawi,rozszerzysz swoje obroty! Dlatego zalecamy wprowadzenie zestawów do swej oferty już od samego początku! Skład Love&Desire Gold™:Takiej formuły próżno szukać na rynku.

Tylko nasze feromony Love & Desire posiadają czteroskładnikowe, niepowtarzalne połączenie części.Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest tworzony poprzez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie.

Jego poziom jest przeważnie wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u pań, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są istotnie wyczulone na jego zapach.Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wyprodukowany w głównej mierze przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci.

Służy mężczyznom do przyciągania uwagi pań i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach obfitej rywalizacji, np. Sportowcy, maklerzy, a choćby więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu.

Warto go używać np. W pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najmocniej męski ze wszelkich części. Sprawia uczucie dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, kreujejąc aurę bezpieczeństwa.

Naturalnie ujawnia się u samców rodzaju alpha.Androstadienon – sprawi, iż przyciągniesz uwagę pań „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Dużo badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet.

Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co atrakcyjne, zapach ten może również łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, polepszając ich nastawienie i wpływając relaksująco.Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.

Jak pachnie Love&Desire Gold™:To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się unikatowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski.

Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.