Menu

Love&Desire Feromone for Men Woda toaletowa z feromonami dla mężczyzn 100 ml

Cechy produktu

  • Producent SHS 
  • Pojemność 100 ml

Opis

Jak działają feromony Love & Desire? Feromony i pachnidła z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam aromat Love & Desire jest nad wyraz męski, zdecydowany i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich.

Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów. Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli: chcesz poflirtować szukasz na stałe drugiej połówki poszukujesz nowych znajomości chcesz udoskonalony kontakt z ludźmi, których już znasz, np.

w miejscu pracy itp. Chcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie! Feromony Love & Desire pomogą Ci: wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji zwrócić na siebie pokaźniejszą uwagę zyskać szacunek i sympatię otoczenia poczuć się bardziej męsko w swej skórze Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, wyłącznie ludzie, z którymi przebywasz.

Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, wyróżniający Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz niebanalną Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę albo do tańca na imprezie.

I możesz być pewien, iż żadna Ci nie odmówi! Ta świetna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten aromat, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania.

Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie. Love & Desire – oryginalna, wydajna mieszanka 4 feromonów Większość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie.

Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta pozostała tworzona specjalnie po to, aby zapewnić Ci maksymalne efekty. Love & Desire – oryginalne 4-składnikowe feromony Takiej formuły próżno szukać na rynku.

Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, niepowtarzalne połączenie komponentów. Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest tworzony poprzez panów w okresie dojrzewania i ma szczególnie silne działanie.

Jego poziom jest najczęściej wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są istotnie wyczulone na jego zapach.

Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To aromat wyprodukowany przeważnie poprzez mężczyzn dominujących, który powiadamia siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania.

Mężczyźni przebywający w warunkach obfitej rywalizacji, np. Sportowcy, maklerzy, a choćby więźniowie posiadają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. W pracy, gdy chce się wzbudzić pokaźniejszy respekt.

Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najistotniej męski ze wszelkich elementów. Sprawia uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, formujejąc aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców rodzaju alpha.

Androstadienon – sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Dużo badań nad tym feromonem wskazuje, iż silne oddziałuje na intensywność mózgu u kobiet.

Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co ciekawe, aromat ten może także łagodzić u pań skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, poprawiając ich nastawienie oraz wpływając relaksująco.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane. Jak pachnie Love & Desire dla panów? To energetyzujący świeży aromat, przepełniony życiem i wolnością.

Ludzie, którzy noszą na sobie ten aromat, czują się nieszablonowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten aromat jako: zagadkowy, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

wykorzystywanie: Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl pachnidła tak jak robiłeś to do tej pory ze swymi ulubionymi aromatami. PAMIĘTAJ! nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz intensywne życie czy bardziej ustabilizowane.

Feromony o dostosowanym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne. Ostrzeżenie: Jest to produkt dedykowany tylko dla osób dorosłych.

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.