Menu

Love&Desire Feromone for Men Woda toaletowa zawierająca feromony dla mężczyzn 13 ml

Cechy produktu

  • Producent SHS 
  • Pojemność 15 ml

Opis

Feromony i pachnidła z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest nad wyraz męski, zdecydowany i hipnotyzujący, feromony zaś nie posiadają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich.

Stosując pachnidła z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów. Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli: chcesz poflirtować szukasz na stałe drugiej połówki poszukujesz nowych znajomości chcesz lepszy kontakt z ludźmi, których już znasz, np.

w miejscu pracy itp. Chcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie! Feromony Love & Desire pomogą Ci: wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji zwrócić na siebie większą uwagę zyskać szacunek i sympatię otoczenia poczuć się bardziej męsko w swej skórze Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz.

Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, akcentujący Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz ciekawą Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie.

I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi! Ta wyśmienita receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania.

Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie. Love & Desire – oryginalna, sprawna mieszanka 4 feromonów Większość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie.

Feromony Love & Desire jako jedyne mają kolejne dwa ważne elementy: androsteron i androstadienon. Formuła ta została wytworzona specjalnie po to, aby zapewnić Ci maksymalne efekty. Love & Desire – oryginalne 4-składnikowe feromony Takiej formuły próżno szukać na rynku.

Tylko nasze feromony Love & Desire posiadają czteroskładnikowe, specyficzne połączenie składników. Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest wyprodukowany przez panów w okresie dojrzewania i ma nad wyraz silne działanie.

Jego poziom jest na ogół wyższy u panów dominujących. Wpływa na wzbudzenie błyskotliwości u pań, jak i u panów, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są nad wyraz wyczulone na jego zapach.

Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wykonany w głównej mierze poprzez panów dominujących, który zawiadamia siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania.

Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. Sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. W pracy, gdy chce się wzbudzić pokaźniejszy respekt.

Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najistotniej męski ze wszelkich składników. Powoduje uczucie dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, kreujejąc aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców rodzaju alpha.

Androstadienon – sprawi, iż przyciągniesz uwagę pań „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Sporo badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet.

Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przyjazność, poprawa nastroju. Co atrakcyjne, zapach ten może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, udoskonalając ich nastawienie, a także wpływając relaksująco.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane. Jak pachnie Love & Desire dla mężczyzn? To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością.

Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się unikatowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: zagadkowy, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

używanie: Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swymi ulubionymi zapachami. PAMIĘTAJ! nieistotne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane.

Feromony o dostosowanym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.