Menu

Love&Desire Feromone for Women Woda toaletowa zawierająca feromony dla kobiet 13 ml

Cechy produktu

  • Producent SHS 
  • Pojemność 15 ml

Opis

Jak działają feromony Love & Desire? Feromony i perfumy z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest nad wyraz żeński, zmysłowy i hipnotyzujący, feromony zaś nie posiadają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich.

Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów. Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli: nawiązać świeże znajomości ulepszony kontakt z ludźmi, z którymi często przebywasz, np. W pracy niezobowiązująco poflirtować poznać drugą połówkę Chcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie!

Feromony Love & Desire pomogą Ci: zwrócić na siebie uwagę wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji wzbudzić sympatię i szacunek stać się bardziej atrakcyjną w oczach swych i innych ludzi Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire żaden mężczyzna nie oprze się aby poprosić Cię o numer telefonu, zaprosić na randkę albo do tańca.

A wtedy wybór należy do Ciebie! Jak pachnie Love & Desire dla pań? To zmysłowy, owocowo-kwiatowy zapach dla zasadniczych, niezależnych kobiet, które wiedzą czego chcą i nie wahają się po to sięgnąć.

To niezwykle damski zapach: seksowny, wyrafinowany, silny, gorący i niepokorny. Prowokuje i fascynuje, sprawia wielkie zamieszanie w głowach panów, robi mnóstwo, oprócz jednego - nie zobojętnia. Na zapach Love & Desire składają się nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe i wanilia.

Ta genialna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, wytwarzając atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania.

Feromony działają natychmiast po zaimplementowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie. Wykorzystywanie Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl pachnidła tak jak robiłaś to do tej pory ze swymi ulubionymi zapachami.

Love & Desire - oryginalna, sprawna mieszanka 4 feromonów Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: copulins i estratetraenol.

Formuła ta została tworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty. Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire posiadają czteroskładnikowe, niepowtarzalne połączenie składników.

Androstenon To zapach stworzony przede wszystkim przez kobiety dominujące. Zapach ten sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania.

Kobiety przebywające w warunkach sporej rywalizacji posiadają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić pokaźniejszy respekt i dominację. Zastosowanie androstenonu w Love&Desire nad wyraz wpływa na powodzenie u mężczyzn.

Androsteron To najbardziej damski ze wszystkich elementów. Powoduje efekt dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, generujejąc raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, typu Alpha.

Copulins należy do grupy feromonów damskich. Powoduje niesamowity efekt wzbudzania zainteresowania wśród panów, co sprawia, że stał się najpopularniejszym spośród feromonów damskich. Badanie Astrid Jutte dowiodło, iż Capulins regularnie zwiększa poziom testosteronu u mężczyzn o minimum 150%.

Efekt działania Copulonis ma kompleksowy wpływ na postrzeganie kobiety w towarzystwie mężczyzn. Błyskawicznie wzbudza podniecenie dla którego efektowność fizyczna schodzi na drugi plan. Estratetraenol uznawany jest za prawdziwy kobiecy feromon.

Estratetraenol nawet w sporych dawkach pozostaje bezwonnym. Pomimo braku zapachu w oryginalny sposób aktywuje ludzki mózg. Szczególną wrażliwość na działanie estratetraenolu wykazują dominujący mężczyźni.

niewielkie dawki wpływają na zmianę nastroju, a także pobudzają seksualnie. Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane. PAMIĘTAJ! nieistotne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, uwielbiasz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane.

Feromony o dopasowanym stężeniu działają na wszelkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne. Ostrzeżenie: Jest to towar asygnowany wyłącznie dla osób dorosłych.

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.