Menu

Lovely Lovers BeMINE Eau De Parfum for Man 100 ml

Cechy produktu

  • Producent Benefitnet (PL) 
  • Pojemność 100 ml

Opis

LOVELY LOVERS BeMINE 100ml (3.4 fl.oz.) eau de parfum MAN - BE INSPIRED by PHEROMONES - pachnidła męskie z feromonami zapachowymi

PERFUME CREATED IN FRANCE

Oryginalny męski bukiet zapachowy powstał we Francji dzięki doświadczeniu marki LOVELY LOVERS. W wyniku czego badań i testów nad 237 atraktantami zapachowymi w zróżnicowanych kompilacjach wyselekcjonowano te, które w największym stopniu oddziaływały na płeć przeciwną. Najwyższa koncentracja i jakość składników zastosowanych przy tworzeniu tej drzewno-ziołowo-kwiatowej kompilacji pozwala stworzyć uwodzicielską aurę całkowitą męskich wibracji, elegancji i świeżości.
Potwierdzeniem najwyższej jakości i zadowolenia są przyznane nagrody: LAUR KONSUMENTA Odkrycie Roku i wygrana w konkursie ZŁOTEJ SIÓDEMKI branży kosmetycznej.BĘDZIESZ ZAUWAŻONY

pan ubrany w te pachnidła nie przejdzie niezauważony. Zapewniamy! Sukcesywnie uwalniające się feromony zapachowe usprawniają wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia. Podkreślają właściwości osobowości rodzaju alfa. Nawiązywanie pierwszego kontaktu oraz utrzymywanie relacji będzie wyraźnie łatwiejsze dzięki wzmożonemu zainteresowaniu u pań.

Jak działają feromony? To naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość przez zmysł węchu:

  • zwiększają zainteresowanie u pań pobudzając i koncentrując ich uwagę na mężczyźnie
  • budują aurę rodzaju alfa

UWAGA:adekwatnie dostosowane proporcje w kompozycji atraktantów zapachowych na dodatek potęgują wydajność feromonów, które buduje każdy z nas. Proces ten jest wyjątkowo poprawnie widoczny w świecie zwierząt, a dzisiaj dzięki zdobyczom technologii możemy korzystać z tej wiedzy na co dzień.PREMIERA 11/2015 według magazynu Men'sHealth!

Działanie perfum z feromonami zapachowymi BeMINE pozostało docenione przez redakcję magazynu Men'sHealth. Przyznane wyróżnienie oraz pełną recenzję perfum możesz zobaczyć w listopadowym numerze 11/2015. Artykuł "BĘDZIESZ KUSIĆ JĄ FEROMONAMI" z 96str. Zobaczysz klikając w poniższy obrazek lub link:JAKI JEST zapach mężczyzny ALFA?

W zależności od tego czy aromat jest opisywany poprzez mężczyznę czy kobietę nuty zapachowe LL BeMINE eau de parfum MAN mogą być odbierane delikatnie inaczej. Jednak wspólną główną cechą tego zapachu (niezależnie od płci oceniającej osoby) jest jego szczególnie męska aura połączona z wibrującą drzewno-ziołową naturą świeżości, która w nieszablonowy sposób niesie się za nosicielem dając znać o sobie na każdym kroku. Silne otwarcie charakteryzuje się niesamowitą świeżością dzięki rozmarynowi połączonemu z zielonymi liśćmi pomarańczy i lawendą. Gdy zapach osiądzie już na skórze odsłoni swoje nuty zielono-ziołowego serca, dzięki zieleni galbanum, kwiatom bodziszka i ziołowej świeżości szałwii muszkatołowej. Dopełnia to stanowczo zmysłowa baza łącząca ze sobą głębię drzewa sandałowego z wetywerią zwieńczoną mchem dębowym. Nie odzwierciedli tego szybki test nadgarstkowy. Dlategopoprawnie poznać i w pełni poczuć ten aromat trzeba go "ponosić", aby uwolniły się wszystkie frakcje czasowe.

NUTY GŁOWY: rozmaryn, lawenda, liść pomarańczy
NUTY SERCA: galbanum, szałwia muszkatołowa, bodziszek
NUTY BAZY: drzewo sandałowe, labdanum, mech dębowy, wetyweria,cedr

solidność PROJEKCJI

pachnidła LL BeMINE 100ml MAN dzięki zawartości maksymalnej ilości atraktantów zapachowych dopuszczanych poprzez IFRA (International Fragrance Association) znamionują się wspaniałą projekcją wyrafinowanych nut zapachowych oraz głównie wielogodzinną trwałością. W skrócie: nie może istnieć silniejszy legalny produkt o takim składzie! Wyczuwalna najwyższa jakość elementów jak i samej kompilacji składa się na męską aurę, którą rozpościera wokół użytkownika uwydatniając jego elegancję i pełnię klasy.NIEWIDOCZNY SOJUSZNIK RANDKOWICZA

Zapoznaj się z artykułem poświęconym tematyce przydatności feromonów w życiu każdego, kto chciałby pomóc swemu urokowi w celu zrobienia dobrego pierwszego wrażenia, nawiązania relacji czy utrzymania namiętności w stałym związku. Link do artykułu: http://www.miastokobiet.pl/feromony-czyli-niewidoczny-sojusznik-randkujacej-kobiety

DLA KOGO?

LL BeMINE eau de parfum MAN to pachnidła z feromonami zapachowymi dla każdego pana, który chce świadomie wykorzystać ich działanie. Można wyodrębnić aż 4 główne cele, których osiągnięcie stanie się łatwiejsze:SPOSÓB wykorzystania:

Flakon 100ml starcza na niezwykle długo. Dzięki wysokiemu stężeniu wystarczy nanieść kilka doz przy użyciu atomizera. Najlepiej w okolicy szyi (np. Za uszami, kołnierzyk), nadgarstków czy ramion. Są to najlepiej ukrwione (a przez to ciepłe) rejony na ciele człowieka. To właśnie na nich atraktanty zapachowe są najistotniej wydajne. Można też nanieść na pościel lub inne miejsce, gdzie chcemy, żeby w powietrzu unosiła się aura pana alfa.
objętość: 100ml

LOVELY LOVERS – z pasji do miłości..

marka LOVELY LOVERS jest skutkiem pracy specjalistów z całej Europy. Technolodzy za cel postawili sobie stworzenie specyficznych i sprawnych formuł w dostępnej cenie. Dzięki czemu powstała linia kosmetyków dla wymagających odbiorców szanujących sobie najwyższą jakość życia intymnego. Wszystkie produkty są przetestowane dermatologicznie, tworzone wedle farmaceutycznych norm GMP (ang. Good Manufacturing Practice) i zarejestrowane w KSIoK (Krajowy System Informowania o Kosmetykach) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal). Najwyższe standardy kontroli nad jakością i pochodzeniem bezkompromisowców dają konsumentom pewność najwyższej jakości towaru i skuteczności potwierdzonej testami i opiniami zadowolonych klientów. Potwierdza to przyznana marce LOVELY LOVERS nagroda za zajęcie 1 miejsca w plebiscycie LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014 w kategorii "preparaty intymne".

Potwierdzają to przyznane nagrody:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.