Menu

Perfumy Z Feromonami Męskie Phobium

Cechy produktu

  • Producent Boss of Toys 

Opis

Męskie feromony zapachowe. Wywołują w kobietach zainteresowanie, pożądanie i ochotę na seks.PHOBIUM Pheromo - feromony męskie o eleganckim, męskim zapachu. Unikalny pakiet komponentów wywołuje w kobietach pożądanie, erotyczne podniecenie i powiększony pociąg do mężczyzny, od którego wyczuwają podniecającą aurę.

Skuteczne działanie PHOBIUM Pheromo wynika z umieszczonych w nim specjalnych substancji zapachowych, na które kobiety reagują na nie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.PHOBIUM Pheromo spowoduje, że:staniesz się dla kobiet obiektem pożądaniakobiety będą skłonne do nawiązania z tobą intymnego kontaktukobiety w twoim otoczeniu staną bardzie otwarte i skłonne do flirtuwzrośnie twoje bezsprzecznie i pewność siebieinni mężczyźni będą uważać cię za lidera i osobę o cechach przywódczychDla kogo jest asygnowane PHOBIUM Pheromo?PHOBIUM Pheromo jest nowoczesnym preparatem zapachowym, asygnowanym dla mężczyzn chcących wzbogacić swoje życie erotyczne.

Ten preparat jest dla ciebie perfekcyjnym rozwiązaniem, jeśli:prowadzisz aktywne życie towarzyskie i zależy ci na szybkim nawiązywaniu kontaktów z kobietamichcesz, żeby kobieta która nie zwraca na ciebie uwagi zaczęła interesować się tobą i nabrała ochoty na bliższy, intymny kontaktchcesz, by kobiety postrzegały cie jako bardziej męskiego, atrakcyjnegoplanujesz spotkanie z kobietą w której chcesz wzbudzić pożądanie i ochotę na sekschcesz by mężczyźni znajdujący się w twoim zespole uważali cię za lidera i przywódcę.Dlaczego PHOBIUM Pheromo działa tak sprawnie?Wieloskładnikowa kompilacja zapachowa została opracowana w oparciu o wiedzę z dziedziny biochemii, chemii i fizjologii.

Skuteczne działanie PHOBIUM Pheromo wynika z zawartych w nim specjalnych substancji zapachowych, działających poprzez zmysł węchu na podświadomość kobiety. Kobiety reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

Jeśli poczują roztaczaną poprzez Ciebie aurę męskich feromonów - zaczną odczuwać powiększoną chęć do przebywania w pobliżu ciebie i do intymnego kontaktu z tobą.Czy PHOBIUM Pheromo pachnie?PHOBIUM Pheromo odznacza się eleganckim, męskim zapachem, odpowiednim do wykorzystania w każdej okazji.

Dla niektórych panów zapach może wydawać się niezbyt intensywny - natomiast dla większości pań będzie bezdyskusyjnie podniecający, pociągający i interesujący. Tego rodzaju różnice w postrzeganiu zapachu poprzez panów i kobiety są charakterystyczne dla preparatów zawierających feromony.Kiedy należy stosować PHOBIUM Pheromo?PHOBIUM Pheromo można stosować codziennie, jednak wydajność preparatu można najlepiej docenić w następujących sytuacjach:nawiązywanie nowych znajomości z kobietamirandki i spotkania intymneimprezy i spotkania towarzyskie z udziałem kobietegzaminy, castingi, rozmowy kwalifikacyjnenegocjacje handlowe, współpraca z osobami płci kobiecejtrudne sytuacje zawodowe, praca w zespoleBezpieczeństwo:Wybierając PHOBIUM Pheromo masz pewność, iż jest to towar:o starannie opracowanej formule, wytwarzany i przebadany poprzez najlepszych, doświadczonych technologów,działający produktywnie i bezawaryjnie,przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,wyprodukowany ze elementów najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który gwarantuje pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem ascetyczncówOpakowanie:Butelka szklana o pojemności 100ml, z atomizerem....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.