Menu

Perfumy z Feromonami PHOBIUM Pheromo for women 100 ml | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY

Cechy produktu

  • Producent Aurora Labs (PL) 
  • Pojemność 100 ml

Opis

Feromony zapachowe dla kobiet. Powiększają efektowność, wabią i uwodzą mężczyzn.PHOBIUM Pheromo - feromony zapachowe dla pań, o wysmakowanym, uwodzicielskim zapachu, odpowiednim na każdą okazje. Niepowtarzalny zestaw elementów wywołuje w mężczyznach pożądanie, erotyczne podniecenie i powiększony pociąg do kobiety, od którego wyczuwają podniecającą aurę feromonów.

Skuteczne działanie PHOBIUM Pheromo wynika z umieszczonych w nim specjalnych substancji zapachowych, na które mężczyźni reagują w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.PHOBIUM Pheromo spowoduje, że:mężczyźni będą postrzegać cię jako bardziej atrakcyjną, powabną i pociągającąstaniesz się dla panów obiektem pożądaniamężczyźni będą dążyć do nawiązania z tobą bliskiego kontaktuwzbudzisz w mężczyznach zwiększone zainteresowaniewzrośnie twoje bezspornie i pewność siebieDla kogo jest przeznaczone PHOBIUM Pheromo?PHOBIUM Pheromo jest postępowym preparatem zapachowym, przeznaczonym dla pań pragnących podkreślić swoją kobiecość i wzbudzić w mężczyznach zainteresowanie, któremu nie będą w stanie się oprzeć.

Ten preparat jest dla ciebie genialnym rozwiązaniem, jeśli:chcesz podkreślić swoją pięknośćlubisz gdy mężczyźni zwracają na ciebie uwagęchcesz, by mężczyźni którzy dotychczas nie zwracali na ciebie uwagi zaczęli interesować się tobą i dążyć do nawiązania znajomościchcesz, by mężczyźni postrzegali cię jako bardziej powabną, kobiecą i atrakcyjnąplanujesz spotkanie z kobietą w której chcesz wzbudzić pożądanie i ochotę na sekschcesz by mężczyźni znajdujący się w twoim zespole uważali cię za liderkę i wykonywali twoje poleceniaDlaczego PHOBIUM Pheromo działa tak efektywnie?Wieloskładnikowa kompozycja zapachowa została opracowana w oparciu o wiedzę z dziedziny biochemii, chemii i fizjologii.

Skuteczne działanie PHOBIUM Pheromo wynika z zawartych w nim specjalnych substancji zapachowych, działających poprzez zmysł węchu na podświadomość pana. Mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

Jeśli poczują roztaczaną poprzez Ciebie aurę kobiecości - zaczną odczuwać zwiększoną chęć do przebywania w pobliżu ciebie i do bliskiego kontaktu z tobą.Czy PHOBIUM Pheromo pachnie?PHOBIUM Pheromo odznacza wysmakowanym aromatem, odpowiednim na każdą okazję.

Większość kobiet określa ten zapach jako subtelny i odświeżający, natomiast mężczyźni określają go jako podniecający, zdecydowany, damski i intrygujący. Tego rodzaju różnice w postrzeganiu zapachu przez panów i kobiety są charakterystyczne dla preparatów zawierających feromony.Kiedy należy stosować PHOBIUM Pheromo?PHOBIUM Pheromo można stosować codziennie, jednak produktywność preparatu można najlepiej docenić w następujących sytuacjach:uwodzenie i nawiązywanie nowych znajomości z mężczyznamirandki i spotkania intymneimprezy i spotkania towarzyskie z udziałem mężczyznegzaminy, castingi, rozmowy kwalifikacyjnenegocjacje handlowe, współpraca z osobami płci męskiejtrudne sytuacje zawodowe, praca w zespoleBezpieczeństwo:Wybierając PHOBIUM Pheromo masz pewność, że jest to towar:o dokładnie opracowanej formule, wyprodukowany i przebadany poprzez najkorzystniejszych, doświadczonych technologów,działający wydajnie i bezusterkowo,przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,produkowany ze elementów najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który gwarantuje pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem bezkompromisowcówOpakowanie:Butelka szklana o objętości 100 ml, z atomizerem....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.