Menu

Pheromone Essence for Men Feromony w kroplach męskie 7,5 ml

Cechy produktu

  • Producent SHS 
  • Pojemność 7.5 ml

Opis

Pheromone Essence to mistrzowski, oryginalny produkt, który od lat zasługuje na miano prawdziwego lidera. Posiada najsilniejszą dawkę feromonów, wzbudzającą pożądanie u kobiet. Jeśli chcesz się przekonać, jak to działa, po prostu spróbuj.

I dołącz do nieszablonowego grona facetów, którzy na nowo odkrywają swoją męskość i w bardziej interesujący niż do tej pory sposób cieszą się życiem. Bez względu na to kim jesteś, co robisz i jak wyglądasz, możesz być o mnóstwo bardziej męski aniżeli możesz sobie to wyobrazić.

A gdybyś mógł przyciągać wzrok najbłyskotliwiejszych kobiet? PHEROMONE ESSENCE - lider na rynku wśród feromonów Bezwonne feromony Essence zawierają silnie działającą, skondensowaną dawkę najlepszej jakości feromonów.

Można je stosować razem ze swoimi ulubionymi perfumami. Starczy je wymieszać z perfumami lub w minimalnej ilości zakraplać osobno w miejscach, które wydzielają ciepłotę, jak np. Pachy, szyja, nadgarstki.

Pheromone Essence to towar wysokiej jakości, który w 100% spełni Twoje wymagania! Zasługuje na miano lidera ze względu na wysoką efektywność. Gromadzi najsilniejszą dawkę feromonów, inicjującą pożądanie u kobiet.

Jeśli chcesz się przekonać, jakie jest prawdziwe działanie feromonów, wypróbuj produkty sprawdzonej marki. CO JESZCZE PHEROMONE ESSENCE MOŻE DLA CIEBIE ZROBIĆ? zasadniczą funkcją feromonów dla panów jest budzenie pożądania u pań.

Ale to nie wszystko, co Pheromone Essence może dla Ciebie zrobić. Jego skład jest oparty na najwyższej jakości androsteronie, który wpływa dodatnio na Twoją atrakcyjność i pewność siebie w towarzystwie innych ludzi.

Za tym właśnie elementyem stoi sukces zawodowy i towarzyski. Pheromone Essence doda Ci aury dominatora, która sprawi, że kobiety zauważą Twoją siłę i staną się bardziej uległe, a inni mężczyźni wyraźnie poczują respekt wobec Ciebie.

Efekt działania feromonów jest naturalny, subtelny,równocześnie prędko zauważalny. Feromony mogą być wyjątkowo przydatne w wyrobieniu sobie pozycji lidera i odniesieniu sukcesu zawodowego. Dzięki Pheromone Essence z łatwością przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań poczujesz przypływ prawdziwie męskiej siły będziesz budzić pożądanie u płci przeciwnej poczujesz się bardziej ciekawie w towarzystwie ludzi zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami roztoczysz wokół siebie aurę pewności siebie odniesiesz sukces zawodowy i towarzyski Wysoka jakość, którą gwarantuje pokaźne stężenie feromonów, to pewne działanie, które jest warte swej ceny.

W skład Pheromone Essence wchodzi nie tylko jeden feromon,dodatkowo inne komponenty ulepszające jego działanie. Nie ryzykuj, nabywając tanie feromony dostępne na polskim rynku. Dokonaj zakupu pewność i sprawdzoną recepturę w oryginalnej butelce.

Z Pheromone Essence masz gwarancję sukcesu, potwierdzoną przez naszych licznych zadowolonych Klientów. ZAUFAJ NAUCE – FEROMONY DZIAŁAJĄ NATURALNIE najkorzystniejsze w używaniu feromonów jest to, że działają one w sposób w całości niewidzialny, bez Twojego udziału.

generujeją wokół Ciebie naturalną aurę siły i uroku, którym ciężko się oprzeć. Działanie feromonów potwierdzają badania naukowe, prowadzone od lat przez naukowców z całego świata. Zapach to jeden z podstawowych zmysłów człowieka, który umożliwiał mu poprzez setki lat przetrwanie i przedłużenie gatunku.

Dzięki węchowi możliwy jest naturalny dobór płci. Zapach może wabić albo odpychać daną jednostkę – jest to fakt istniejący zarówno w świecie ludzi, jak i zwierząt. Chcesz dowiedzieć się więcej o chemicznej stronie doboru i przyciągania między ludźmi, przeczytaj stosowanIE PHEROMONE ESSENCE Pheromone Essence oparty jest na najwyższej jakości Androstenonie.

Flakonik 7,5 ml posiada specjalny dozownik, umożliwiający dolanie feromonu do ulubionych perfum (maksymalnie 100 ml) albo użytkowanie go bezpośrednio na skórę albo ubrania. Pamiętaj, że feromony aplikowane bezpośrednio na skórę działają o wydajniej.

I wystarczają na niemało tygodni. Możesz je zmieszać ze swoimi perfumami lub stosować punktowo i ponadto używać perfum. Opakowanie: 7,5 ml flakonik z zakraplaczem wydajność: 150 kropel ilość feromonów w 1 kropli: 17 mcg średni czas wykorzystywania / wykorzystywane co dzień: 3 miesiące Skład: Pheromone parfum, dipropylene glycol Pamiętaj!

towar jest silnie stężony! artykuł asygnowany dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek składnik. Jeśli szukasz naprawdę wydajnych feromonów, to zapomnij o tanich podróbkach.

Różnicę między oryginalnymi feromonami a ich tańszymi odpowiednikami jest taka, jak w sytuacji perfum. Tanie perfumy na początku pachną podobnie,szczególnie szybko wietrzeją. Podobnie jest z feromonami, z tym że nie chodzi tu o zapach, a o ich skład i nasycenie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.