Menu

Pheromone Essence for Men Feromony w kroplach męskie 7,5 ml

Cechy produktu

  • Producent SHS 
  • Pojemność 7.5 ml

Opis

JEDNE Z najszczególniejSZYCHBEZWONNY PHEROMONE ESSENCE 7,5 ML DLA MĘŻCZYZNPheromone Essence to profesjonalne, oryginalne feromony, które od lat zasługują na miano najkorzystniejszych feromonów na rynku! posiada najsilniejszą dawkę feromonów, wzbudzającą pożądanie u pań.

Jeśli chcesz się przekonać, jak to działa, po prostu spróbuj. I dołącz do wyjątkowego grona facetów, którzy na nowo odkrywają swoją męskość i w bardziej ciekawy aniżeli do tej pory sposób cieszą się życiem.Bez względu na to kim jesteś, co robisz i jak wyglądasz, możesz być o niemało bardziej męski aniżeli możesz sobie to wyobrazić.GRATIS!TYLKO W TYM MIESIĄCU DO KAŻDEGO ESSENCE DODAJEMY rewelacyjnE FETOMONY ZAPACHOWE LOVE DESIRE 15MLSeria Love&Desire to nieprzeciętna kompilacja czterech najszczególniejszych feromonów dostępnych na rynku.

Większość tego typu produktów opiera się na dwóch składnikach: androsteronie i androstenonie. Love&Desire jako jedyne posiadają rewolucyjny skład. Włączono do Niego bardzo mocne „kobiece" feromony: copulins i estratetraenol.

zastosowanie tych dwóch ostatnich części powoduje, iż potęgują one działania. Gwarantują maksymalne efekty.wykorzystanie czterech feromonów o najwyższym dostępnym stężeniu na rynku sprawia, iż na próżno zda się szukanie produktów o chociażby zbliżonej produktywności.

Tylko feromony Love&Desire dadzą Ci tyle satysfakcji, a wszystko dzięki odpowiednim proporcjom.Ich działanie jest tak sprawne,mają wpływ na każdego, bez wyjątku....1. MAKSYMALNE STĘŻENIE FEROMONÓW - W PHEROMONE ESSENCE zostało zastosowane maksymalne dostępne stężenie feromonów.

Właśnie dla tego są one tak skutecznie i wyjątkowo lubiane. ESSENCE to nietypowa mieszanka aż 6 rozmaitych silnych feromonów.2. CZYSTA ESENCJA - PHEROMONE ESSENCE to feromony o czystej esencji, są praktycznie bezwonne i działają na podświadomość.

Dzięki swym właściwościom są zupełnie niewyczuwalne dla człowieka. Dlatego możesz z nich korzystać bez przerwy.3. WZROST atrakcyjnOŚCI O 200% - Ta niesamowita mieszanka, sprawi, iż staniesz się o sporo bardziej atrakcyjnym mężczyzną.

Kobiety zaczną na Ciebie spoglądać w zupełnie inny sposób. Jak potwierdzają liczne badania, feromony ESSENCE posiadają niesamowite zdolności zalotnye.4. WYSOKA produktywnOŚĆ - Feromony dopasowano w taki sposób, by zadziałały na każdą kobietę.

Stąd również w PHEROMONE ESSENCE znajduję się aż 6 przeróżnych feromonów, dających Ci GWARANCJĘ SUKCESU, nie tylko w życiu prywatnym lecz i zawodowym. Wszystko dzięki Twoim nowym "umiejętnościom"5. NR 1 WŚRÓD KLIENTÓW - PHEROMONE ESSENCE dzięki efektywności, natychmiast stały się hitem i od ponad 10 lat cieszą się wysoką popularnością.

Ich niezawodna formuła została już sprawdzona przez miliony panów na całym świecie.Dzięki Pheromone Essence łatwoprzyciągniesz wzrok najefektowniejszych kobietpoczujesz przypływ prawdziwie męskiej siłybędziesz budzić pożądanie u płci przeciwnejpoczujesz się bardziej interesująco w towarzystwie ludzizdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznamiroztoczysz wokół siebie aurę pewności siebieodniesiesz sukces zawodowy i towarzyskiEfekt działania feromonów jest naturalny, subtelny,jednocześnie momentalnie zauważalny.

Feromony mogą być niezwykle przydatne w wyrobieniu sobie pozycji lidera i odniesieniu sukcesu zawodowego.stanowczą funkcją feromonów dla mężczyzn jest budzenie pożądania u kobiet. Ale to nie wszystko, co Pheromone Essence może dla Ciebie zrobić.

Jego skład jest oparty na najwyższej jakości androsteronie, który wpływa dodatnio na Twoją spektakularność i pewność siebie w towarzystwie innych ludzi. Za tym właśnie elementyem stoi sukces zawodowy i towarzyski.Pheromone Essence doda Ci aury dominatora, która sprawi, iż kobiety zauważą Twoją siłę i staną się bardziej uległe, a inni mężczyźni wyraźnie poczują respekt wobec Ciebie.Bezwonne feromony Essence zawierają silnie działającą, skondensowaną dawkę najkorzystniejszej jakości feromonów.

Można je stosować razem ze swoimi ulubionymi perfumami. Starczy je wymieszać z perfumami lub w nieznacznej ilości zakraplać osobno w miejscach, które wydzielają ciepłotę, jak np. Pachy, szyja, nadgarstki.wykorzystywanIE PHEROMONE ESSENCEPheromone Essence oparty jest na najwyższej jakości Androstenonie.

Flakonik 7,5 ml ma specjalny dozownik, umożliwiający dolanie feromonu do ulubionych perfum (maksymalnie 100 ml) albo użytkowanie go bezpośrednio na skórę lub ubrania. Pamiętaj, że feromony aplikowane bezpośrednio na skórę działają o wydajniej.

I wystarczają na niemało tygodni. Możesz je zmieszać ze swoimi perfumami lub stosować punktowo i w dodatku używać perfum.Opakowanie: 7,5 ml flakonik z zakraplaczemWydajność: 150 kropelIlość feromonów w 1 kropli: 17 mcgŚredni czas stosowania / używane co dzień: 3 miesiącePamiętaj!

towar jest silnie stężony, dlatego stosuj nie więcej niż 1-2 krople!produkt asygnowany dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek składnik.

Jeśli szukasz naprawdę wydajnych feromonów, to zapomnij o tanich podróbkach. Różnicę pomiędzy oryginalnymi feromonami a ich tańszymi odpowiednikami jest taka, jak w przypadku perfum. Tanie perfumy na początku pachną podobnie,niezwykle błyskawicznie wietrzeją.

Podobnie jest z feromonami, z tym iż nie chodzi tu o zapach, a o ich skład i nasycenie....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.