Menu

PheroStrong by Night for Women 50 ml - Feromony dla kobiet

Cechy produktu

  • Producent Medica-Group (PL) 
  • Pojemność 50 ml

Opis

PheroStrong żeby Night for Women to perfumy dla pań zawierające w swym składzie feromony, działające pobudzająco na płeć przeciwną. Pojemność: 50 ml.

Nuta zapachowa PheroStrong aby Night for Women
Nuta głowy: gruszka, kwiat pomarańczy, różowy pieprz
Nuta serca: jaśmin, kawa
Nuta bazy: wanilia, paczuli, cedr

kombinacja inspirowana muzyką, opiera się na aromacie słodkiej kawy. Odzwierciedla tajemnice oczekiwań, zmysłowości oraz otwartości w podejściu do życia.
Połączenie ciepłych i pikantnych nut wanilii, różowego pieprzu czy cedru. Zapach drewna sprawi, że poczujesz się jak królowa nocy. Pokaż swą mistyczną stronę i zaskocz wszelkich.
Jest to aromat wyprodukowany dla innowacyjnych kobiet, które szukają elektryzujących przygód będących odpowiedzią na ich najskrytsze pragnienia.

Każda z nas pragnie:
1) wzniecać pożądanie płci przeciwnej, przyciągać spojrzenia, wabić seksapilem,
2) być namiętną kochanką, elektryzować zmysły, bez zahamowań zaspokajać pragnienia i żądze,
3) wywierać pozytywne i niezapomniane pierwsze wrażenie, być w kręgu zainteresowania,
4) wzbudzać zaufanie oraz otwartość i życzliwość spotykanych ludzi,
5) odnosić sukcesy zawodowe i zwiększać wydajność swej pracy, zdobywać awanse,
6) cieszyć się szacunkiem i podziwm otoczenia, być autorytetem w domu i wśród znajomych,
7) być kobietą szczęśliwą, kochaną i spełnioną - być KOBIETĄ SUKCESU!!!
Czym są feromony?
Feromon w języku greckim oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony to lotne związki chemiczne, które są wydzielane na zewnątrz organizmu. Prawdopodobnie są one obecne we wszystkich organizmach: u zwierząt, roślin, grzybów, bakterii, a także u człowieka. Jednak feromony działają tylko pomiędzy osobnikami tego samego gatunku. Dzięki nim wysyłamy bodźce, które wpływają pozytywnie na komunikację z otoczeniem oraz powiększają naszą atrakcyjność u płci przeciwnej.
Według naukowców z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology, w aromatach ludzkiego ciała znajduje się informacja określająca stan emocjonalny człowieka. Kiedy nasze receptory węchowe odbiorą „zapach” feromonów, umysł ludzki rozpozna je jako oryginalną woń, co spowoduje podświadome reakcje u innych osób w każdej sytuacji.
Feromony mogą zatem okazać się nad wyraz przydatne jako wabik, a także w kontaktach społecznych, wszędzie tam gdzie niezbędne jest wzajemne zaufanie, produktywne negocjowanie, czy wypracowanie satysfakcjonujących obie strony rozwiązań – w domu, w pracy, na imprezie u przyjaciół, czy na oficjalnym spotkaniu.
Cały proces dlatego jest ta sprawny ponieważ odbywa się poza naszą świadomością - na poziomie instynktów. Odbiorca modyfikuje swoje zachowanie, dzięki wpływowi substancji, nie wyczuwając w ogóle zapachu feromonu i nie wiedząc o jego działaniu.
Uważa się, że gdybyśmy nie używali kosmetyków (mydeł, szamponów, balsamów, itp.) nasze feromony byłyby bardziej intensywne.
Budowa ludzkich feromonów
zarówno feromony wydzielane przez organizm, czy te wykonane syntetycznie są atrybutem piękności, przyciągają płeć przeciwną i powodują pozytywne reakcje na naszą osobę. Feromony zaliczają się do grupy steroidów, które w organizmie człowieka występują w postaci hormonów kory nadnerczy oraz hormonów płciowych żeńskich - estrogeny i męskich - androgeny.
Feromony damskie
Estratetraenol (estra-1,3,5(10),16-tetraen-3-ol) – jest związkiem bezwonnym nawet w wyjątkowo obszernych stężeniach, odpowiedzialny za pobudzenie psychofizjologiczne.
Kopuliny – grupa krótkołańcuchowych lotnych, kwasów tłuszczowych (od C2-C5). Stworzone poprzez kobiety, w powiększonej ilości w trakcie dni płodnych. Służą jako wabik seksualny
.
Feromony PheroStrong - Atrybut błyskotliwości
Wydzielając obszerne ilości feromonów, nie trzeba być ciekawym fizycznie,mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej - mówi chemik dr hab. Leszek Konopski – pracownik Instytutu Przemysłu ekologicznego w Warszawie.
Niestety ludzkie feromony uległy osłabieniu z powodu m. In. Zbyt prędkiego trybu życia oraz wpływu wielu czynników cywilizacyjnych. Jest nam więc trudniej stwarzać relacje międzyludzkie i z sukcesem docierać do drugiego człowieka.
Feromony w życiu seksualnym
Wyniki badań przeprowadzonych nad feromonami sugerują, że możemy kontrolować naszą seksualność i zachowania z nią związane. Feromony PheroStrong pomogą powiększyć Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą Ci przełamać barierę nieśmiałości i powiększa szansę na flirt. Pomogą Ci być osobą otwartą, pewną siebie i towarzyską. Wzbudzaj zainteresowanie - dzięki PheroStrong możesz magnetyzować swoja całą osobą.
Ten wabik seksualny pomoże Ci także rozniecić namiętność i pożądanie w Twojej sypialni. Pomagają urozmaicić, jak również ożywić życie erotyczne. Feromony podnoszą poziom podniecenia i pozbawiają wstydu. Obszerniejsza otwartość zapewni Wam obojgu świeże aktywne doznania.
PheroStrong - Chemia miłości nabiera nowego
Feromony wykorzystywane są w celu powiększenia efektowności erotycznej, a choćby leczenia zaburzeń pożądania i podniecenia seksualnego - zauważa profesor Zbigniew Lew-Starowicz - wywołują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu.
Feromony w życiu rutynowym
Feromony służą nie tylko do uwodzenia. Dzięki używaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego - także w życiu powszednim, w relacjach rodzinnych. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi. PheroStrong sprawią, iż kontakt z drugą osobą może być łatwiejszy, a Twój dzień przyjemniejszy. Feromony powodują, iż ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przyjazni i życzliwi.. Dzięki czemu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Równocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, prędko i pozytywnie załatwiona ważna sprawa.
PheroStrong - Bądź władcą sytuacji
Feromony nienaturalne są substancjami, które ze względu na skoncentrowanie związków odpowiedzialnych za określone działanie dają nam możliwość wzmocnienia oczekiwanego efektu. Stajemy się "władcami sytuacji". To daje nam poczucie bardzości, wyluzowania i pokaźniejszej pewności siebie – mówi Magdalena Fedor-Dróżdż, trener psychologii sukcesu i zmiany.
źródło: sympatia.onet.pl
Feromony w życiu zawodowym
Feromony działają w różnych relacjach np. Pan - kobieta, pan - pan, czy kobieta - kobieta. Oddziałują na nasze hormony oraz rytm alfa mózgu i neuroprzekaźniki. Dlatego użytkowane są pomiędzy osobami tej samej płci w sferze zawodowej, w pracy, w biznesie.
Chcesz poprawić swoje relacje służbowe? Podnieść swoją produktywność? udoskonalone wyniki w pracy? Pozytywnie wypaść na rozmowie o pracę?
PheroStrong pomogą Ci podnieść zaufanie wśród odbiorców, przekonać ich do Twoich racji. Wpłynie także na ulepszenie Twojej wytrzymałości na stres, dzięki temu zdobędziesz pokaźniejszą pewność siebie i szacunek przeciwnika siedzącego po drugiej stronie stołu. Feromony pomogą Ci także wywierać dobre pierwsze wrażenie. Wzmocnią Twoją pozycję, przyciągną zainteresowanie, będziesz osobą bardziej wiarygodną, a tym samym sprawną!
Świadomie zarządzaj swym wizerunkiem!
PheroStrong pomagają ponadto powiększyć Twój autorytet wśród współpracowników, czy podwładnych. Korzystając z feromonów – narzędzia, które skutecznie wpływa na podświadomość drugiego człowieka – zdobywaj szacunek i uznanie, a tym samym wpłyniesz na swój sukces zawodowy!
Podsumowanie
Specjalnie przypasowana kompozycja składników zapachowych i feromonów gwarantująca efekt synergii i niesamowite działanie już od pierwszego wykorzystania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.