Menu

Sexual Attraction damskie feromony

Cechy produktu

  • Producent SHS 
  • Pojemność 15 ml

Opis

Sexual Attraction Woman 15mlNowe, wyśmienite feromony w buteleczce perfum - Woman Formula 5-alphaJesteś nieśmiała? Nie masz doświadczenia z mężczyznami? A może masz wszystko i pragniesz jeszcze więcej? Jeśli chcesz być na topie i uwodzić mężczyzn jest na to wydajna recepta.

FeromonyTajemnica efektywności Sexual AttractionSexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha to najsilniejsze feromony, które uczynią z Ciebie kobietę, której nie można się oprzeć. Stoi za tym nauka i specjalna formuła, składająca się z unikatowej mieszanki czterech feromonów: Alfa Androstenolu (5α-androst-16-en-3α-ol), Beta-Androstenolu, Alfa androstenonu (5a-androstanu-3a-ol,17-one) i Estratetraenolu (estra-1, 3,5 (10), 16-tetraen-3-ol).Jak pachnie Sexual Attraction Pheromones?Dzięki nad wyraz energicznemu stężeniu i skrupulatnie dostosowanemu składowi feromony silnie wabią seksualnie.

zapach utrzymuje się na skórze prawie tak długo, jak zawarte w nim feromony. Jestbardzo skuteczny. Wystarczy wykorzystać nieznacznej ilości, by poczuć ogromną różnicę. Z łatwością schować, z łatwością wyjąć – dyskretna buteleczka jest za każdym razem pod ręką.

Możesz ich użyć zawsze wtedy, kiedy wyłącznie będziesz miała potrzebę!Sexual Attraction Pheromones to zagadkowy, świeży kobiecy aromat z standardową owocową nutą pełną seksu. Subtelnie rozpala zmysły, budujejąc przyjemny klimat podniecenia erotycznego.

dzięki temu zapachowi poczujesz na własnej skórze, że świat może stać się taki, o jakim marzysz.genialne do uwodzeniaFeromony Sexual Attraction Pheromones to nadzwyczajne rozwiązanie dla osób planujących randki i pierwsze spotkania.

Jak wiadomo, zawsze liczy się TO pierwsze wrażenie – tzw. „chemia". Jeśli chcesz,pomiędzy Wami zaiskrzyło, użyj feromonów, a w naturalny sposób przyciągniesz wymarzonego mężczyznę.Wyróżnij się z tłumuSexual Attraction Pheromones wspaniale sprawdzą się w miejscach tłocznych, klubach, jednym słowem wszędzie tam, gdzie przebywa niemało osób.

Jego działanie jest wtedy zintensyfikowane, a aromat utrzymuje się dłużej. Ciepło ludzkiego ciała przedłuża i podsyca ich działanie – pamiętaj o tym przed następną imprezą.Tło seksualneSpecjaliści skupili się zwykle na tym, aby specyfik powodował intuicyjne działania seksualne wśród ludzi.

Jak się okazało z pełnym sukcesem wkroczyli na rynek. Jeśli więc chcesz poprawić jakość swego życia seksualnego, zostać duszą towarzystwa i dominować w tłumie spróbuj Attraction Pheromones.Dzięki pomocy feromonów Sexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha:podkreślisz swoją kobiecość i seksapilstworzysz stanowisko przywódczyni, pożądanej poprzez mężczyznmężczyźni stają Ci się ulegliwzrośnie Twoje prawidłowe samopoczuciejesteś bardziej pewna siebieIdealne połączenieDynamiczne połączenie feromonów z niepowtarzalnym zapachem perfum zapewni Ci pełen sukces w osobistym życiu, a także rozszerzy szanse na gorący romans.

Sexual Attraction Pheromones zawierają feromony najwyższej jakości. Dzięki ich szczególnie dynamicznemu stężeniu i starannie dostosowanemu składowi silnie wabią seksualnie. Zapach utrzymuje się na skórze prawie tak długo jak zawarte w nim feromony.

Jest nad wyraz produktywny. Wystarczy, iż użyjesz niewielkiej ilości naszych feromonów, a poczujesz ogromną różnicę. Będziesz bardziej pewna siebie i zaczniesz przyciągać niczym magnes. Sexual Attraction Pheromones to intrygujący, świeży damski zapach z typową owocową nutą pełną seksu.

Pozwalają stać Ci się obiektem pożądania i pobudzić seksualnie w intymnych sytuacjach.wykorzystywanieFeromonów Sexual Attraction używaj tak jak swoich ulubionych perfum. Po prostu rozpyl je w miejscach takich jak nadgarstki, zagłębienie szyi lub tam, gdzie lubisz.Sexual Attraction to feromony do zadań specjalnych.

Są najsilniej skoncentrowanymi feromonami, zaprojektowanymi i przygotowanymi w laboratoriach na terenie Unii Europejskiej.objętośĆ: 15ml......

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.