Menu

Skoncetrowane feromony bezzapachowe Lovely Lovers BeMINE Pure Woman 10 ml

Cechy produktu

  • Producent Lovely Lovers 
  • Pojemność 10 ml

Opis

LOVELY LOVERS BeMINE 10ml (0.34 fl. Oz.) FRAGRANCE WOMAN - Skoncentrowane feromony dla pań wzbogacone damską nutą zapachowąEfekt badań nad 107* substancjami (tzw. Atraktantami zapachowymi) *- aby uzyskać specjalną formułę BeMINE INTENSE Pheromones zostało przebadane aż 107 różnych elementów Czym jest koncentrat feromonów i jak działa?Feromony to naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość:powiększając zainteresowanie u mężczyzn pobudzając i koncentrując ich uwagę na kobieciebudując aurę samicy "alfa" wokół kobiety Skoncentrowana forma i trafne proporcje tzw.

"atraktantów zapachowych" ponadto potęgują produktywność feromonów, które stwarza każda z nas. Proces ten jest nad wyraz prawidłowo widoczny w świecie zwierząt, a dzisiaj dzięki zdobyczom technologii możemy korzystać z tej wiedzy na codzień.

Feromony, czyli niewidoczny sojusznik randkowiczkiZapoznaj się z artykułem poświęconym tematyce przydatności feromonów w życiu każdej kobiety, która chciałaby pomóc swemu urokowi w celu zrobienia korzystnego pierwszego wrażenia, nawiązania relacji czy utrzymania namiętności w stałym związku.

Link do artykułu: http://www.miastokobiet.pl/feromony-czyli-niewidoczny-sojusznik-randkujacej-kobiety MiastoKobiet mówi o BeMINEW walentynkowym numerze prestiżowego magazynu MiastoKobiet w dziale "Rozkosz dla dwojga: SKONCENTROWANE NA TOBIE" można przeczytać o serii LOVELY LOVERS BeMINE.Kliknij, by zobaczyć cały artykuł: Dla kogo?BeMINE FRAGRANCE WOMAN od LOVELY LOVERS to koncentrat feromonów dla każdej kobiety która chce świadomie wykorzystać ich działanie.

Można wyróżnić aż 4 główne cele, których osiągnięcie stanie się łatwiejsze:1) pięknOŚĆ i FLIRTdzięki działaniu na podświadomość męskiego umysłu staniesz się bardziej atrakcyjna w ich oczach, poprzez co Twój podryw ma większe szanse na sukces!

2) KONTAKTY MIĘDZYLUDZKIEatraktanty zapachowe posiadają wpływ na przychylność ludzi z którymi przebywasz. Usprawnia to codzienne kontakty towarzyskie jak i służbowe. 3) EFEKTY W PRACYpo zastosowaniu żeńskich feromonów będziesz odbierana jako partnerka godna zaufania.

Zdobyta charyzma i autorytet są nieocenione podczas pracy polegającej np. Na zarządzaniu pracownikami, kontakcie z klientem czy podczas negocjacji z szefem o podwyżkę. 4) SAMICA ALFAferomony zwiększają pewność siebie przez co łatwiej o dominację w grupie, a także zwiększoną podatność towarzyszy/towarzyszek na nasze sugestie.Sprawdzona receptura "INTENSE Pheromones" - 1 miejsce!produktywność działania feromonów zależy głównie od ich koncentracji i słusznych proporcji, która jest pilnie strzeżoną tajemnicą producenta.

Finalna nuta zapachowa jest konsekwencją połączenia nut drzewnych z kwiatowymi wzbogaconych o akcenty balsamiczne. Potwierdzeniem zadowolenia klientek jest fakt,firma LOVELY LOVERS zajęłą 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie "LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014".

Jest to konsumencki projekt, który każdego roku wyłania najistotniej lubiane, nowe i nowoczesne producenta w swych kategoriach. LOVELY LOVERS może się poszczycić wygraną w kategorii: "preparaty intymne".

Dziękujemy! Zwycięzca konkursu: ZŁOTA SIÓDEMKA branży kosmetycznej 2015 ZŁOTA SIÓDEMKA Branży kosmetycznej 2015 to ogólnopolski konkurs organizowany poprzez TVEXPO na łamach TVP2 oraz POLSAT CAFE, gdzie produkty LOVELY LOVERS zostały szanowane za najlepszej jakość kosmetyki intymne wygrywając tegoroczną edycję w kategorii "żele i spray'e intymne".

sprawdź film o zwycięzcach konkursu ZŁOTA SIÓDEMKA: Nuty zapachowe BeMINE FRAGRANCE WOMAN:NUTY GŁOWY: bergamotka, kwiat pomarańczyNUTY SERCA: jaśmin, fiołek, tonkaNUTY BAZY: paczula, biała ambra, piżmoDlaczego feromony mogą ułatwić podryw i dominację w grupie?Jest to na ogół zasługa wysokiej koncentracji feromonów.

dzięki temu są one prędko odbierane poprzez otaczające nas osoby. Efekt utrzymuje się choćby do 12 godzin. Oprócz wspomnianego silnego stężenia feromonów do receptury BeMINE FRAGRANCE zostały dodane z zasady żeńskie nuty zapachowe, które poza interesującym zapachem pomagają stopniowo uwalniać się związkom feromonowym, aby efekt ich działania trwał jak najdłużej.

Czy tak silne feromony są bezpieczne?Tak, BeMINE przeszły szereg badań, które potwierdziły bezpieczeństwo ich stosowania mimo szczególnie wysokiej koncentracji. Ponadto specjalnie opracowana formuła nie pozostawia śladów na ubraniu czy pościeli, dzięki temu jest niewidoczny dla oka.

SPOSÓB zastosowania:Flakon starcza na nad wyraz długo, ponieważ jest to koncentrat. Dzięki wysokiemu stężeniu starczy nanieść kilka doz (3-4 krople) przy użyciu komfortowego zakraplacza. Najlepiej w okolicy szyi (np.

za uszami, kołnierzyk) i nadgarstków (np. Zegarek, mankiety). Można również nanieść na pościel, czy inne miejsce, gdzie chcemy żeby w powietrzu podnosiły się feromony. Pojemność: 10mlWyniki badań termowizyjnychPoniżej demonstrujemy wyniki badań nad adekwatnym miejscem stosowania feromonów.

W laboratorium LL pozostał przeprowadzony szereg badań przy użyciu kamery termowizyjnej. Technika ta umożliwia rejestrację promieniowania cieplnego emitowanego przez ciała fizyczne o długości fal 0,9 - 14 µm w tym ciała ludzkiego.

dzięki temu znacznie widać najlepiej ukrwione (a przez to ciepłe) rejony na ciele człowieka. To właśnie na nich atraktanty zapachowe są najszczególniej skuteczne. Jak widać na rysunkach numer 1 i 2 w sytuacji wykorzystywania na rękach adekwatnym miejscem jest wewnętrzna część nadgarstka, gdzie temperatura jest średnio wyższa o 11,3% względem reszty.Jeśli natomiast przyjrzymy się strefie głowy (rys.

3 i 4) możemy wskazać kilka rejonów, gdzie mikrokrążenie jest najsilniejsze. Są to:strefa na około uszu (ale nie małżowina, która jest jednym z najchłodniejszych miejsc),skronie,boczna część szyi,ramiona.LOVELY LOVERS – z pasji do miłości..marka LOVELY LOVERS jest efektem pracy specjalistów z całej Europy.

Technolodzy za cel postawili sobie stworzenie oryginalnych i skutecznych formuł w przystępnej cenie. Dzięki temu powstała linia kosmetyków intymnych dla wymagających odbiorców lubiących sobie najwyższą jakość życia intymnego.

Wszystkie produkty są przetestowane dermatologicznie, produkowane wedle farmaceutycznych norm GMP (ang. Good Manufacturing Practice) i zarejestrowane w KSIoK (Krajowy System Informowania o Kosmetykach) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal).

Najwyższe standardy kontroli nad jakością i pochodzeniem bezkompromisowców dają konsumentom pewność najwyższej jakości artykułu i sprawności potwierdzonej testami i opiniami zadowolonych kupujących. Potwierdza to przyznana marce LOVELY LOVERS nagroda za zajęcie 1 miejsca w plebiscycie LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014 w kategorii "preparaty intymne"....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.