Menu

Super Zings laboratorium + figurki Profesor K i Enigma + robot + pojazd Magic Box Superzings

Cechy produktu

  • Producent Magic Box 

Opis

Laboratorium Profesora K to komplet produkowany poprzez markę Magic Box. Zestaw ten pochodzi z serii niezwykle modnych zabawek SuperZings. Kolekcja ta przedstawia przedmioty codziennego wykorzystania przemienione w super-bohaterów i super-złoczyńców walczących ze sobą.
Laboratorium Profesora K to komplet, w którego skład wchodzi budynek laboratorium do zabawy figurkami oraz dwie unikatowe, super-rzadkie figurki z kolekcji 1 i 2 - Profesor K i Enigma.
Budynek laboratorium jest stanowczo barwny i ma cztery poziomy. Na najniższym poziomie znajduje się komora dla super robota Profesora K i otwierana kryjówka dla figurek, na wyższym poziomie znajduje się wyrzutnia dla figurki, na jeszcze wyższym piętrze znajduje się wyrzutnia pocisków, a także komputer, a najwyższy poziom laboratorium stanowi lądowisko dla pojazdu Enigmy. W komplecie znajduje się także robot Profesora K Robo-K i pojazd Enigmy Aeronigma.
pakiet ten zniewoli każdego niedużego kolekcjonera SuperZingsów. Laboratorium będzie znakomitym miejscem do zabawy figurkami, lecz także do prezentowania serii Superzingsów.
w pakiecie znajduje się budynek laboratorium, super robot Robo-K, pojazd, figurka Profesora K i Enigmy
rozmiary opakowania: 40 x 30 x 13 cm
wysokość super robota: 8 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.