Menu

SuperZings Pojazd bohaterów Monster Roller i 2 figurki

Cechy produktu

  • Producent Magic Box 

Opis

SuperZings to przedmioty codziennego użytkowania przekształcone w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców, które ścierają się ze sobą w Kaboom City. Każda z postaci dysponuje specjalną mocą, dzięki której może znaleźć i pokonać przeciwników. SuperZings używają swoich supermocy, chowają się w zagadkowych kryjówkach, ścigają się po ulicach wyjątkowymi pojazdami.
Superbohaterowie posiadają nowego sojusznika w Kaboom City to Hero Truck Monster Roller, megapojazd bohaterów! Ścigaj złoczyńców, łap ich i nie pozwól im uciec!
wystarczy Superzłoczyńców przejechać pojazdem tak, żeby figurki znalazły się między tylnymi kołami pojazdu, gdzie schwyta je obrotowy bęben i figurki następnie znajdą się w półprzezroczystym podwoziu wozu, a za pomocą wajchy znajdującej się na masce wozu, można je wystrzelić przez otwierany zderzak. Do pojazdu można schwytać do kilkunastu najróżniejszych figurek.
Zawartość opakowania:
pojazd Monster Roller,
2 wytworne figurki Superbohaterów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.