Menu

Wóz Strażacki Strażak Sam - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!!

Cechy produktu

  • Producent Simba 
  • Bohater Strażak Sam 

Opis

Wóz strażacki Jupiter 2.0 został tworzony przez cieszącą się ogromnym zainteresowaniem firmę Simba. Zabawka ta powstała na podstawie animowanego serialu telewizyjnego dla najmłodszych pod tytułem Strażak Sam.


Jupiter 2.0 to nowa wersja szczególnie popularnej zabawki firmy Simba.

pakiet składa się z wozu strażackiego, dwóch figurek oraz akcesoriów dla figurek.

Wóz strażacki Jupiter 2.0. Został wyposażony w: 6 ruchomych, gumowych kół, dzięki którym bezproblemowo może się poruszać po powierzchniach płaskich, obracające się o 180 stopni, rozkładane ramie dźwigu z ruchomą platformą z mechanizmem obracania figurki, żółty, obracający się o 180 stopni reflektor znajdujący się na dachu wozu, zaopatrzony w efekt świetlny (aby uruchomić efekt świetlny, należy nacisnąć na reflektor),niebieskie reflektory alarmowe świecące światłem (światło uruchamia żółty przycisk znajdujący się na boku wozu), efekt dźwiękowy w postaci dźwięku syreny strażackiej (uruchamiany żółtym przyciskiem znajdującym się na boku wozu), dwa otwierane przyciskiem schowki na akcesoria, rozwijany wąż strażacki ukryty w schowku, otwierany schowek ze stojakiem na akcesoria strażackie, otwierane drzwi kabiny kierowcy, dwa miejsca siedzące dla figurek w kabinie kierowcy, rozwijany hak holowniczy w przodu wozu.

dołączone do zestawu figurki przedstawiają strażaka Sama, a także jego najlepszego kolegę, Elvisa. Figurki mają ruchome głowy i ramiona i można je posadzić. Ich dłonie są tak wyprofilowane, by mogły utrzymać dołączone do zestawu akcesoria.


Wśród 17 załączonych do zestawu akcesoriów dla figurek znajdują się gaśnica, latarka, dwa żółte hełmy strażackie, trzy pachołki drogowe, siekiera, młot, łopata, megafon, apteczka, nożyce strażackie, dwie krótkofalówki oraz dwa węże gaśnicze (jeden schowany jest w schowku na boku wozu strażackiego).


Ten fantastyczny zestaw z pewnością olśni każdego znikomego fana przygód dzielnego strażaka Sama. Dzięki wielu funkcjom wozu strażackiego Jupiter 2.0, załączonym do zestawu figurkom i akcesoriom, pakiet ten zapewni dzieciom długie godziny wyśmienitej zabawy.


zabawka dedykowana dla dzieci od 3. Roku życia
w komplecie znajduje się wóz strażacki Jupiter 2.0, figurka strażaka Sama i Elvisa or 17 akcesoriów
wóz wyekwipowany jest w efekty świetlne i dźwiękowe
zabawka wymaga zastosowania 3 baterii 1,5V LR6 (w komplecie baterie testowe)
wymiary wozu strażackiego ze złożonym ramieniem dźwigu: 35 x 16 x 10,5 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.