Menu

Dzwoneczek 6 filmów. Dzwoneczek, Dzwoneczek i zaginiony skarb, Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł, Dzwoneczek i uczynne wróżki, Dzwoneczek i taje

Cechy produktu

  • Producent Galapagos 

Opis

DZWONECZEK - linia 6 FILMÓWNr. Kat. 7321917505253Dystrybutor – GalapagosDZWONECZEKOPIS FILMUCzy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad sekretami natury? Czy wiesz, skąd się biorą światła i barwy towarzyszące poszczególnym porom roku? Dzięki pełnej przygód wyprawie do czarodziejskiej krainy uzyskasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

To Dzwoneczek i jej cztery najlepsze przyjaciółki przemieniają zimę w wiosnę. Dzięki potędze wiary, zaufania i odrobinie ich magicznego pyłu momentalnie przekonasz się, iż najważniejsze w życiu jest bycie sobą.„Dzwoneczek" to niezwykła, pełna radości i wyobraźni bajka, wykonana na cześć uwielbianej na całym świecie wróżki, która bez dwóch zdań zachwyci ciebie i całą twoją rodzinę!Gatunek – animacjaJęzyk – angielski, polski (dubbing) (D.D 5.1)Napisy – polskie, angielskie, angielskie dla niesłyszącychReżyseria - Bradley RaymondObsada – bohaterowie animacjiCzas projekcji – 75 min.DZWONECZEK I ZAGINIONY SKARB Tegoroczna jesień ma być bardzo wyjątkowa - na niebie pojawi się niebieski księżyc.

Jego błękitną poświatę wróżki przemienią w pył, który wzmocni Drzewo Pyłkowe, będące źródłem ich mocy. Ten niezwykły rytuał odbywa się raz na kilka lat, podczas Jesiennego Festynu. W tym roku jednak Dzwoneczek przez przypadek naraziła uroczystość na niebezpieczeństwo!

Aby wróżki nadal mogły czarować, Dzwoneczek musi wyruszyć z misją w podróż do nieznanych krain i odnaleźć sekretny skarb. Po drodze spotka ją niemało niezwykłych przygód. Z pomocą swojego przyjaciela Terencja i uroczej Iskierki trafi w miejsca, których istnienia choćby nie podejrzewała i odkryje najcenniejszy ze skarbów.

Gatunek - animacjaJęzyk - angielski, polski (dubbing)( D.D 5.1)Napisy - polskie, angielskie, angielskie dla niesłyszącychProdukcja - Walt DisneyObsada – bohaterowie animacjiCzas projekcji - 77 min.DZWONECZEK I UCZYNNE WRÓŻKICo zrobisz, gdy pewnego dnia zobaczysz wróżkę? Bądź świadkiem pierwszego spotkania Dzwoneczka z człowiekiem, choć wcale nie tym, o którym myślisz.

Na długo przed poznaniem Wendy i Zaginionych Chłopców w filmie „Piotruś Pan", Dzwoneczek spotkała Lizzy, małą dziewczynkę, która wierzyła w krainę wróżek i moc magicznego pyłku. W trakcie letniej wizyty wróżek na kwiecistych łąkach po raz pierwszy stykają się dwa przeróżne światy.

Dzwoneczek zostaje uwięziony poprzez samotną dziewczynkę, która bardzo potrzebuje kogoś do zabawy. Gdy inne wróżki wyruszają na pomoc, Dzwoneczek podejmuje obszerne ryzyko narażając na niebezpieczeństwo jednocześnie siebie, jak i swoje przyjaciółki.

„Dzwoneczek i uczynne wróżki" to opowieść poruszająca wyobraźnię, która swoją magią zaczaruje całą rodzinę. Być może choćby i ty uwierzysz w moc czarów.Gatunek – animacjaJęzyk – angielski, polski (dubbing) (D.D 5.1).Napisy – polskie, angielskie, angielskie dla niesłyszącychReżyseria - Bradley RaymondObsada – bohaterowie animacjiCzas projekcji – 77 min.DZWONECZEK I SEKRET MAGICZNYCH SKRZYDEŁWybierzcie się w niesamowitą, zapierającą dech w piersiach podróż do zupełnie nowego świata wykonanego poprzez studio Disneya!Dla mieszkanek Przystani Elfów Zimowy Las stanowi miejsce zakazane, jednak zagadkowa siła skłania Dzwoneczka do przekroczenia granic tej nieznanej krainy.

agresywna wróżka spotyka tam Barwinkę, jedyną istotę, która może jej pomóc w odkryciu sekretu magicznych skrzydeł. W wirze przygód, śmiechu i zabawy Dzwoneczek odkrywa coś jeszcze... Ona i Barwinka są siostrami!

Dzielne wróżki będą musiały zespolić siły, żeby ocalić oba swoje świata."Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł" To niezwykła opowieść o potędze przyjaźni i siostrzanej miłości, która odmieni Przystań Elfów na zawsze!Gatunek –animacjaJęzyk – angielski, polski (dubbing) (D.D 5.1)Napisy – polskie, angielskie, angielskie dla niesłyszącychReżyseria - Peggy HolmesObsada – bohaterowie animacjiCzas projekcji – 75 min.DZWONECZEK I TAJEMNICA PIRATÓW Zarina, sprytna i ambitna wróżka, kradnie magiczny pył i łączy siły z pirackimi opryszkami.

Dzwoneczek wraz z innymi wróżkami musi ją wynajdzieć i stanąć do walki miecz-w-miecz z piratami, którym przewodzi chłopiec imieniem James, znany później jako… Kapitan Hak!„Dzwoneczek i tajemnica piratów" to ekscytująca przygoda, wspaniali bohaterowie i mnóstwo śmiechu!Gatunek – animacjaJęzyk – polski (dubbing), angielski, (D.D 5.1)Napisy – polskie, angielskie dla niesłyszącychReżyseria - Peggy Holmes Obsada – bohaterowie animacji Czas projekcji – 75 min.DZWONECZEK I BESTIA Z NIBYLANDIINajnowszy film o Dzwoneczku i wróżkach z Przystani Elfów.

Starożytna legenda o obszernej bestii wyjątkowo zaintrygowała Dzwoneczka i jej przyjaciółkę, Jelonkę, która zrobi wszystko, aby pomóc zwierzakom w potrzebie. Jednak potwór z Nibylandii nie jest mile widziany w Przystani Elfów – wróżki strażniczki chcą schwytać tajemniczą bestię, która według nich, chce zniszczyć ich dom.

Jelonka musi przekonać swoje przyjaciółki, żeby zaryzykowały i pomogły jej uratować bestię z Nibylandii!Gatunek – animacjaJęzyk – polski (dubbing), angielskiNapisy – polskie, angielskie, angielskie dla niesłyszącychReżyseria - Steve Loter Obsada – bohaterowie animacjiCzas projekcji – 73 min.Dystrybutor – Galapagos....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.