Menu

Kopciuszek (DVD)

Cechy produktu

  • Producent GALAPAGOS 
  • Nośnik DVD 

Opis

KOPCIUSZEKNr. Kat. 7321916504769Dystrybutor – GalapagosOPIS FILMUDisney po raz kolejny zabierze cię do rewelacyjnego świata pełnego przepiękna i magii. Przejrzyj zrealizowaną z rozmachem tradycyjną baśń w zupełnie nowym wydaniu i razem z Kopciuszkiem przeżyj zapierającą dech w piersiach przygodę.Pogardzana przez złą macochę (Cate Blanchett) i przyrodnie siostry przepiękna Ella (Lily James) postanawia kierować się w życiu dobrocią serca i radą matki: „Miej odwagę i bądź dobra".

Pewnego dnia spotyka w lesie księcia (Richard Madden) i postanawia wyjść naprzeciw przeznaczeniu. Spotkaj prawidłową Wróżkę (Helena Bonham Carter), wybierz się na uroczysty bal i przeżyj magiczne chwile, zanim zegar wybije północ!Gatunek – przygodoweJęzyk – polski (dubbing), angielski, czeski, słowacki (D.D 5.1)Napisy – polskie, angielskie, angielskie dla niesłyszących, czeskie, słowackieReżyseria - Branagh KennethObsad - Blanchett Cate, Madden RichardCzas projekcji – 101 min.Dystrybutor – Galapagos....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.