Menu

Książę Czaruś. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Opis

Odkryj, o kim marzą księżniczki, gdy wybije północ. Zobacz i usłysz trzy rozśpiewane celebrytki świata baśni - Honoratę Skarbek w roli Śpiącej Królewny, Ewelinę Lisowską jako Kopciuszka i Martę Gałuszewską czyli Królewnę Śnieżkę - w bitwie na głosy i rywalizacji o serce i względy przystojnego księcia. Oto moc atrakcji, jakie czekają na widzów w najnowszej, pełnej muzyki, tańca i humoru animacji od twórców "Shreka".

Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na śladowego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie powoduje, że każda napotkana poprzez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i chce być jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna - każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. Ojciec Czarusia ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia przed chłopakiem zadanie. Albo wynajdzie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Czaruś, wspierany poprzez sprytną złodziejkę Laurę, wyrusza więc w całkowitą przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na przerwanie zaklęcia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.