Menu

Kumba (DVD)

Cechy produktu

  • Producent Anthony Silverston 
  • Nośnik DVD 

Opis

Twórcy nagrodzonego dwoma Oscarami „Króla Lwa" i jednego z największych przebojów roku w Polsce – animacji „Zambezia", którą w naszych kinach zobaczyło blisko 600 000 widzów, zapraszają na najśmieszniejsze safari wszech czasów.

Wszystkie zwierzęta w Afryce wiedzą, iż zebra bez pasów jest jak słoń bez trąby i lew bez grzywy. Kiedy jesteś zebrą i rodzisz się pasiasty do połowy, życie potrafi być niezwykle niełatwe. Na własnej, niedużo wypasionej, skórze przekonuje się o tym Kumba.

Odtrącony poprzez rodzinne stado, Kumba (Maciej Musiał) wyrusza na poszukiwanie magicznego źródła, w którym - jak głosi stara legenda - pierwsze zebry zyskały pasy. W wędrówce po Afryce towarzyszą mu nowi przyjaciele - nadopiekuńcza antylopa gnu Mama W.

(Małgorzata Kożuchowska) oraz postrzelony struś Bradley (Jarosław Boberek). Wspólnie przeżyją dużo przygód, spotkają wielu niezwykłych mieszkańców Afryki i zmierzą się z groźnym lampartem Fango (Robert Więckiewicz), który poluje na Kumbę, wierząc, że schwytanie unikatowej zebry da mu ponadzwierzęcą moc.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.