Menu

Lilo i Stich przygoda 1

Cechy produktu

  • Producent CDP.pl 

Opis

Bohaterowie kinowego hitu powracają z nowymi przygodami.
Przygoda 1 posiada następujące odcinki:

Wysypek
Pleakley omyłkowo zjada Wysypka, którego pozostawiono w cukrze. W efekcie nabawia się wrzodów i poważnych problemów gastrycznych. Żeby schwytać Wysypka i uratować Pleakleya, Lilo i Stich muszą się ograniczyć i wejść do ciała Pleakleya?

Straszak
Jest Halloween. Straszak, potrafiący materializować najgorsze lęki, zjawia się na imprezie i powoduje ogólną panikę! choćby Stich, który zostaje przemieniony w wodę, ma duszę na ramieniu. Lilo i Stich ruszają tropem eksperymentu 300, któremu nadali przydomek Straszak. Trafiają do nawiedzonego domu na szczycie wzgórza?

Ciosek
Ciosek grasuje na jednym ze stoków, nękając napotkanych turystów. Ciosek to przeciwnik, któremu Stich dałby radę. Niestety nasz niebieski bohater podupada na zdrowiu po zjedzeniu buta i orzechów. Lilo gorączkowo próbuje przygotować Sticha do walki.

Wypluskacz
Poznajcie eksperyment 520, Wypluskacz! Potrafi on tworzyć gigantyczne tsunami zdolne zniszczyć całą planetę! Lilo i Stich postanawiają go schwytać, nim będzie miał okazję wcielić ten plan w życie. Wypluskacz wiedząc, że nasi bohaterowie się przyjaźnią, postanawia zesłać na Gantu tsunami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.