Menu

Odlotowy Nielot. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Opis

Niezwykłe przygody pewnego nielota, który - aby odnaleźć rodzinę - będzie musiał udać się w długą i całkowitą niebezpieczeństw podróż. Oparta na islandzkich baśniach, wysokobudżetowa, ładnie wykonana animacja z mądrym przesłaniem. Humor, wyborna zabawa i bohaterowie, których nie sposób nie polubić!

Rezolutny ptak Franek nie może nauczyć się latać. Poznaje Julkę, do której jego serce bije najszybciej jak potrafi. Nadchodzą jednak kłopoty! Franek zostaje porwany przez wiejskiego kocura i ceniony za zaginionego. Jego rodzina migruje do ciepłych krajów, jednak w sercu ukochanej Julki wciąż tli się nadzieja. Frankowi udaję się uciec, niestety za późno. Aby przetrwać mrozy, musi dotrzeć od znanej Rajskiej Doliny- miejsca, gdzie nieloty zimują. Czy odnajdzie w sobie odwagę do latania i wyruszy, żeby odnaleźć ukochaną?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.