Menu

Pamiętniki Florki. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Opis

Pamiętnik Florki - Florka dziwi się Światu

Sezon 1, Część 1

Pamiętnik Florki to polski serial animowany o przygodach sympatycznej i ciekawej świata ryjówki, to mądra i pouczająca sugestia dla młodych widzów, oparta na linii książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel (\"Florka. Z pamiętnika Ryjówki\", \"Florka. Listy do Józefiny\", \"Florka. Listy do Babci\", \"Florka. Mejle do Klemensa\"). Serial wyprodukowało łódzkie Studio Filmowe Anima-Pol.

Serial pokazuje świat z perspektywy kilkuletniej, śladowej ryjówki Florentyny, która jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków - nie zawsze stosownych,zawsze odkrywczych.

Jak każdy maluch dziwi się najprostszym rzeczom, jednocześnie ucząc się je rozumieć i nazywać. Próbuje także oswajać swoje emocje - strach, zazdrość, zachwyt, rozczarowanie czy wstyd. Jednocześnie Florka została obdarzona ogromnym poczuciem humoru, poprzez co przeżywane poprzez nią przygody nabierają lekkości i wdzięku.

Odcinki:

1. Jeziorko
2. Cień
3. Skarby
4. Fasolka
5. Poważna sprawa
6. Czas

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.