Menu

Pamiętniki Florki - Florka dziwi się sobie i innym. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Opis

Pamiętnik Florki - Florka dziwi się sobie i światu

Sezon 1, Część 2

\"Pamiętnik Florki\", polski serial animowany o przygodach sympatycznej i atrakcyjnej świata ryjówki, to mądra i pouczająca sugestia dla młodych widzów, oparta na serii książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel (\"Florka. Z pamiętnika Ryjówki\", \"Florka. Listy do Józefiny\", \"Florka. Listy do Babci\", \"Florka. Mejle do Klemensa\"). Serial wyprodukowało łódzkie Studio Filmowe Anima-Pol.

Serial prezentuje świat z perspektywy kilkuletniej, znikomej ryjówki Florentyny, która jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków - nie zawsze optymalnych,za każdym razem odkrywczych. Jak każdy maluch dziwi się najprostszym rzeczom, równocześnie ucząc się je rozumieć i nazywać. Próbuje także oswajać swoje emocje - strach, zazdrość, podziw, rozczarowanie czy wstyd. Równocześnie Florka została obdarzona ogromnym poczuciem humoru, poprzez co przeżywane przez nią przygody nabierają lekkości i wdzięku.

Odcinki:

1. Prawidłowy przykład
2. Balet
3. Bakterie
4. Czterolistna koniczyna
5. Podróż
6. Sen
7. Starsza siostra

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.