Menu

Pan Andersen opowiada: Nowe szaty cesarza i inne historie (*)

Cechy produktu

  • Producent Cass Film 
  • Nośnik DVD 

Opis

Animowana seria, znana z telewizyjnych dobranocek (TVP1), tworzona poprzez producenta Muminków, z okazji 200 rocznicy urodzin Hansa Christiana Andersena, zatytułowana "Pan Andersen opowiada". Kolekcja składa się z 9 części - "nowe szaty Cesarza i inne historie" stanowią jedną z części.


BAJKI:


1. Świeże szaty cesarza

Przed wielu laty żył cesarz, który tak bardzo kochał ładne stroje, iż wydawał na nie wszystkie pieniądze ze skarbca. Rolnicy błagali go o wsparcie, armia potrzebowała umocnień na granicy, lecz on myślał jedynie o strojach. Aż pewnego dnia przybyli do pałacu wielcy "artyści-projektanci mody" z wielkiego świata.


2. Zakochani

Nasza historia początkuje się od gry. Charlie, wirujący bąk, jest od zawsze zakochany w Martinie, ślicznej piłeczce. Martina podobno zaręczona jest jednak z dobrodusznym wróbelkiem. Pewnego dnia Martina znika. Charlie przekonany, że ukochana prowadzi szczęśliwe życie ze swoim wybrankiem, przyrzeka, że nigdy już w nikim się nie zakocha. Ale gdzie naprawdę jest Martina.

3.Stara Latarnia
Była kiedyś porządna stara latarnia, która pełniła swoją służbę poprzez niemało, dużo lat. Dzisiaj przyszedł czas aby odpoczęła. Dzięki magicznym prezentom podarowanym jej poprzez gwiazdy i chmury może dalej roztaczać lśnienie, jednak już nie na starej uliczce, a w sercach ludzkich.

4. Rozbita butelka
Codzienne rzeczy, których zwykle nie zauważamy, mogą odgrywać niezwykłą rolę w naszym życiu. Nawet nie podejrzewamy, że są świadkami wielu ważnych wydarzeń, tak jak szyjka od rozbitej butelki po szampanie.

linia cyklu: PAN ANDERSEN OPOWIADA
Kod paskowy: 5905116005718
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 32298
Miejscowość: Warszawa
Oprawa: Plastikowa
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.5x19.0cm
Głębokość (mm): 15
Waga: 0.11
Dział/Kategorie: Filmy / dla dzieci animowane
Nośnik/Format: DVD Video
ilość nośników: 1
Czas trwania: 1:18:00
Języki: polski
Grupa towarowa: DVD
Uwagi: Płyta jednostronna jednowarstwowa

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.