Menu

Pszczółka Maja - Nieproszeni goście. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Opis

najistotniej znany na świecie przygodowy serial dla dzieci opowiadający o małej pszczółce. Maja za każdym razem stara się być miła i wszystkim służy chętnie pomocą. Czasem wpada w tarapaty, wtedy z opresji wydobywają ją Gucio i Filip, jej najlepsi przyjaciele. Muzykę do serialu skomponował Karel Svoboda, a piosenkę do polskiej wersji \"Pszczółki Mai\" zaśpiewał Zbigniew Wodecki.

1. Nieproszeni goście
Pewnego dnia na łąkę przybyła rodzina skorków. Chcą tu zatrzymać się na dłużej wbrew woli mieszkańców. Maja postanowiła jednak zaopiekować się nieznośną szóstką
nieznacznych rozrabiaków. Wygląda na to, że jest to niewykonalne zadanie.

2. Maja i stonoga
Pan Stonoga zastanawiał się, co znalazł? Czy to zjeść? Czy to zabrać? Według Mai, w prostych sprawach rozsądniej jest działać bez
zastanowienia. Dziwną postacią jest pan Stonoga, ciągle ma jakieś zastrzeżenia, to bardzo męczące.

3. Filip w niebezpieczeństwie
Maja, Gucio i Filip wybrali się na wycieczkę nad staw. Jest tam cudownie. Niespodzianie
spotkali nieznacznego chrząszcza - pływaka. To przedziwne stworzenie, potrafi pływać i fruwać równocześnie. Filip nieopatrznie dostał się do dziwnej rośliny, rosiczki, która się sama zamyka. Filip był w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.