Menu

Smerfy - Smerfne mistrzostawa. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Opis

\"Smerfowa Olimpiada\"- W Wiosce Smerfów odbędzie się Pierwsza Smerfowa Olimpiada. Będzie w niej, aż 10 dyscyplin. Najważniejszą z nich jest spory Smerfeton. Wszystkie Smerfy szczególnie się zaangażowały w przygotowania do poszczególnych konkurencji. Jesteście ciekawi, kto wygra?

\"Smerfowy Wyścig\"- Pracuś wynalazł pierwszy wózek, który sam się smerfuje - Smerfomobil. Pomysł ekspresowo znalazł tak wielu sympatyków, że pojazdy nie miały jak się poruszać po Wiosce Smerfów, a każdy Smerf uważał swój wózek za najsmerfniejszy. Rozstrzygnąć to mógł tylko pokaźny Wyścig.

\"Smerfy na kółkach\"- Nadszedł dzień wycieczki do Kojących, Gorących Źródeł. Papa Smerf wyrusza na nią z Dziadkiem, ponieważ inne Smerfy mają zbyt mnóstwo obowiązków, żeby im towarzyszyć. Pracuś wpada na pomysł Smerfowozu, który dowiezie pozostałych na miejsce.

\"Smerfny dołek\"- Smerfy wymyślają nową zabawę, którą nazywają \"susling\", lecz nie jest to nic innego jak lubiana gra w golfa. Gargamel wykorzystuje ten pomysł i przygotowuje pułapki na sztucznym polu golfowym. Czy Papa Smerf zdoła uratować pojmanie Smerfy?

\"Przywódca Ciamajda\"- Dwie drużyny Smerfów ruszają w góry po korzeń Purpurowej Pandy. Przywódcą jednej z drużyn jest Ciamajda, a drugiej Ważniak. Niebawem sprawy się komplikują i drużyna Ciamajdy musi ratować z opresji podopiecznych Ważniaka.

\"Zapasy w błocie\"- W dalekiej krainie król Żaboli organizuje zapasy w błocie. W tym czasie Smerfy starają się zbadać przyczynę wyschnięcia rzeki i trafiają do jego twierdzy. Niestety wpadają w poważne tarapaty. Władca zmusza ich,także Smerfy stanęły do walki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.