Menu

Błękitna Planeta 2. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Opis

Błękitna planeta to pierwszy tak wszechstronny proces przedstawiający historię naturalną oceanów. To jedna z największych i do dziś kultowych produkcji przyrodniczych w dziejach BBC. Dwie trzecie naszej planety pokrywają oceany, a jednak nadal pozostają one w dużej mierze niezbadane i są rzadko filmowane. Ten serial to zmienia! Postęp w fotografii podwodnej otworzył drzwi do nowych, dotąd niezbadanych, terytoriów. Nadzwyczajne fotografie odsłaniają najgłębiej skrywane, te najszczególniej przerażające i te najcudowniejsze sekrety mórz i oceanów. Piękno podwodnego świata zapiera dech w piersiach, odkrywa przed widzem świeże stworzenia i nieznane dotąd przestrzenie.
Realizacja tego niezwykłego dokumentu zajęła prawie pięć lat i obejmuje ponad dwieście lokalizacji. Do wielu z nich ekipa filmowa docierała po raz pierwszy. W tajemnice głębin mórz i oceanów, wprowadza widza nieprzeciętny David Attenborough

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.