Menu

Over the Limit Blu-ray. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • Nośnik Blu-Ray 

Opis

\"Over The Limit\" to debiut dokumentalny Marty Prus, który stał się objawieniem światowych festiwali, zdobywając zachwyt krytyków i podziw widowni. Magazyn Variety obrazowo nazwał ten film "Czarnym łabędziem" dokumentu. Został ogłoszony najlepszym polskim dokumentem minionego roku poprzez prestiżowe Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

Film prezentuje decydujący rok w życiu Margarity Mamun - młodej, rosyjskiej gimnastyczki artystycznej. Margarita staje przed niepowtarzalną szansą zdobycia złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. W przygotowaniach do Olimpiady pomagają jej dwie trenerki, reprezentujące przeróżne podejścia do sportowego sukcesu.

Over The Limit w emocjonalny sposób opowiada o psychicznych kosztach, jakie niesie zesobą uprawianie wyczynowego sportu i przedstawia, jak hartuje się charakter na miarę złotego olimpijskiego medalu.

Film zadaje również ważne pytanie: Jaka jest cena sukcesu w sporcie? I czy nie okazuje się ona zbyt wysoka?

Na płycie znajdują się ponadto liczne dodatki, w tym elitarny wywiad z reżyserką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.