Menu

Szczerze szukałem prawdy - Vocatio OD 24,99zł DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU

Cechy produktu

  • Producent vocatio 

Opis

Stykamy się z nimi na tyle często, iż większość z nas ma już o nich wyrobione jakieś zdanie. Jednych irytują tym,wszystkich nie-Świadków nazywają sługami szatana i Babilonem wielkim, odżegnując w ten sposób każdą organizację religijną czy Kościół chrześcijański od jakichkolwiek powiązań z Bogiem. Inni z ciekawością przysłuchują się ich naukom, myśląc, iż coś w nich musi być. Oni sami mówią o sobie jako o tych, którzy znaleźli prawdę. Czy rzeczywiście tak jest? Czy Świadkowie Jehowy naprawdę nigdy nie posiadają wątpliwości i czy nigdy nie rezygnują z posłuszeństwa Organizacji? Czy zdarza się, by dochodzili do wniosków, że ta ich „prawda" okazała się kolejnym złudzeniem? Z tego filmu dowiedzą się Państwo, bezpośrednio z ust byłych szczególnie wysoko postawionych członków organizacji Świadków Jehowy, jakie były ich losy i historie poszukiwań w drodze do Prawdy.
Film, który oddajemy do Państwa rąk, nie został produkowany, by udzielać jakichkolwiek ostatecznych teologicznych odpowiedzi, ale by pokazać historie kilku wysoko postawionych osób ze środowiska Świadków Jehowy. Można więc go potraktować jako materiał poglądowy dla osób, które interesują się tą Organizacją i jej naukami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.