Menu

Księżna (edycja specjalna)

Cechy produktu

  • Producent Saul Dibb 

Opis

Są co najmniej trzy powody dla których trzeba obejrzeć ten film. Jest więc urzekająco piękna, opowiedziana z niespotykaną dotąd pasją historia, jest jeszcze doskonała, wcielająca się w główną rolę Keira Knightley i w końcu jest Oscar 2009 © za najkorzystniejsze Kostiumy. Cóż może być udoskonaloną rekomendacją dla filmu kostiumowego? Jest to po prostu prawdziwy majstersztyk, zrobiony z niewiarygodnym rozmachem i nieprawdopodobną dbałością o detaly.

Księżna Georgiana Cavendish wiodła ekstrawaganckie, pełne politycznych i miłosnych intryg życie. Już jako szesnastolatka eksponujeła się wśród innych arystokratek urodą i wdziękiem. Udało się jej zwrócić uwagę samego księcia Devonshire. Perspektywa małżeństwa z tak wysoko postawionym człowiekiem i możliwość awansu społecznego, sprawiły że Georgiana odrzuciła zakochanego w niej Charlesa Greya. Jednak wbrew jej wyobrażeniu życie u boku Księcia nie przypominało bajki, a młoda Księżna szybko poznała gorzki smak życia na dworze. To historia niezwykłej kobiety, która była ceniona i znana z tego, że chciała być wierna swojej namiętności, historia kobiety, która musiała zapłacić za to wysoką cenę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.