Menu

SEKRETY JEZUITÓW. FAKTY-CUDA-TAJEMNICE + film DVD

Cechy produktu

  • Producent Praca zbiorowa 
  • Nośnik DVD 

Opis

Film dokumentalny, po obejrzeniu którego lepiej poznamy jezuitów, w tym naszego świętego Stanisława Kostkę. Filmowy dokument odpowie na pytania dotyczące zakonu, którego założycielem był Ignacy Loyola: Kim są jezuici? Co jest ich powołaniem? Jakie niosą przesłanie? W jaki sposób Towarzystwo Jezusowe stało się najistotniej wpływową instytucją katolicką na świecie? Jak to się stało, iż jezuici zostali rozwiązani przez papieża, a stulecia później jezuita został papieżem?

Sekrety Jezuitów wprowadzają widza do serca rodziny zakonnej. Jezuici do dnia dzisiejszego odgrywają zasadniczą rolę w życiu Kościoła Rzymsko-katolickiego. Na załączonym do książki drugim filmie, wybierzemy się „Śladami św. Stanisława Kostki" do Rostkowa, miejsca urodzenia polskiego świętego jezuity, przez Przasnysz i Pułtusk. Rocznica urodzin św. Stanisława Kostki, a także rok 2018 ogłoszony Rokiem Świętego Stanisława Kostki, to ważny czas, żeby lepiej poznać jezuitów. Wakacje są perfekcyjnym okresem na odwiedzenie Diecezji Płockiej, śladami Św. Stanisława Kostki.

"Do wyższych rzeczy jestem wytwarzany i dla nich winienem żyć" – czego dotyczyły słowa wypowiedziane poprzez św. Stanisława Kostkę? Wszystko o naszym, polskim świętym jezuicie przeczytają Państwo w książce z filmami SEKRETY JEZUITÓW i ŚLADAMI ŚW. STANISŁAWA KOSTKI.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.