Menu

Wizjonerzy - Film DVD - Medziugorje

Cechy produktu

  • Nośnik DVD 

Opis

Film DVD ukazujący współczesny obraz wizjonerów z Medziugorja. Posiada zdjęcia archiwalne objawień, świadectwa wizjonerów i szereg wywiadów z każdym z nich. Niezwykle interesująca opowieść zawierająca szereg szczegółowych danych na temat medziugorskich wizjonerów i objawień Matki Bożej.

Przygotowany poprzez Polskie Centrum Informacyjne "MIR" Medjugorje.

Reżyseria: Sabrina Čović-Radojičić, Polski Lektor, © Copyright by Fundacja Divine Mercy 2014, czas trwania 65 minut.

Sześć osób z Hercegowiny już od ponad trzydziestu lat daje świadectwo tego, że codziennie objawia im się Matka Boża. Kim są cztery kobiety i dwóch panów i dlaczego właśnie oni zostali wybrani, by być pośrednikami między Niebem i ludźmi? Czy w jakiś szczególny sposób zasłużyli sobie na taką łaskę? „Bóg do swych planów nie zawsze wybiera najkorzystniejszych. Jesteśmy wyłącznie narzędziem w Jego rękach" - tak odpowiadają medziugorscy wizjonerzy na podobne pytania, przyznając, iż sami nie wiedzą, dlaczego zostali wybrani.
Przed 30 laty byli jeszcze dziećmi. Różnili się wiekiem, temperamentem, charakterem. I żadne z nich nigdy wcześniej nie słyszało o objawieniach. Jednak 25 czerwca 1981 roku coś ich zintegrujeło. Sześcioro wizjonerów z Medziugorja mogło poprosić Matkę Bożą, by więcej im się nie objawiała, ale nie zrobili tego. Powiedzieli „tak" całym sercem. Ich rodziny oraz mieszkańcy Bijakovici i Medziugorja wspierali ich, dodawali im odwagi i z tego powodu byli narażeni na najróżniejsze nieprzyjemności ze strony ówcześnie panującego komunistycznego
reżimu.
Dzięki „tak" wizjonerów, a także „tak" mieszkańców Medziugorja, oblicze świata zaczęło się zmieniać. To, co się dzieje w Medziugorju, jest czymś unikatowym w historii świata i w historii Kościoła.

Dlatego pragniemy przedstawić wizjonerów z Medziugorja.

Zamów już dziś. Dostawa od 30 lipca

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.