Menu

Łzy słońca (Blu Ray) - Antoine Fuqua DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU

Cechy produktu

  • Producent IMPERIAL CINEPIX 

Opis

ŁZY SŁOŃCA [BLU RAY]Film Łzy Słońca [Blu Ray] to dramatyczna opowieść o ogarniętej wojną domową Nigerii z Bruce Willisem i Monicą Bellucci w rolach głównychAkcja filmu rozpoczyna się w Nigerii po zabójstwie prezydenta i jego rodziny dochodzi do wojny domowej.

Pułkownik Walters (Bruce Willis) oraz jego grupa specjalna Navy Seal mają za zadanie uratować amerykańską lekarkę dr Lenę Kendricks (Monica Bellucci). Błyskotliwa pani doktor pracuje w jednej z misji w Nigerii.

Gdy ekipa dociera do miejsca pobytu lekarki, okazuje się, iż zgadza się ona na ewakuację tylko wtedy, gdy wraz z nią zostaną uratowani uchodźcy. Niestety wszyscy dostają się pod krzyżowy ogień rebeliantów i powrót do domu okazuje się wręcz niemożliwy.

Walters i jego żołnierze zostają postawieni przed dylematem: wypełnić rozkaz ignorując otaczający ich konflikt czy bronić grupę niewinnych uchodźcówŁzy Słońca [Blu Ray] to pełen dramatycznych scen obraz filmowy, który musicie zobaczyć!Metryczka Filmu Blu Ray:Gatunek: wojennyJęzyk: angielski 5.1, angielski PCM 5.1Napisy: arabskie, czeskie, duńskie, holenderskie, angielskie, fińskie, greckie, hebrajskie, hindi, węgierskie, norweskie, polskie, szwedzkie, tureckieReżyseria: Antoine FuquaObsada: Bruce Willis, Monica Bellucci, Cole Hauser, Eamonn Walker, Johnny Messner, Nick Chinlund, Charles Ingram, Paul Francis, Chad Smith, Tom SkerrittCzas projekcji: 121 minNr kat: 5050629271768Rok produkcji: 2003Tytuł oryginalny: Tears Of The SunDystrybutor: Imperial CinePixWszystkie Filmy Blu Ray wysyłamy w ciągu 24h...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.