Moje konto
  • Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka

Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka

2 oferty z 2 sklepów

Producent Smyk.com Nośnik DVD WIĘCEJ INFORMACJI ↓

MERLIN
Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka

Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka

… futrzana przyjaciółka Zee powracają! Przyłącz się do nich w filmie Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka. W tej magicznej przygodzie Mariposa zostaje mianowana królewską ambasadorką. Jej głównym zadaniem będzie pojednanie dwóch zwaśnionych krain: Skrzydłolandii oraz Błyszczylandii. Niestety, Mariposa nie robi dobrego wrażenia na królu. Zaprzyjaźnia się jednak z jego nieśmiałą …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka - Zostań stałym klientem i kupuj jeszcze taniej

… gwiazd, gdy masz prawdziwych przyjaciół. Mariposa i jej futrzana przyjaciółka Zee powracają! Przyłącz się do nich w filmie Barbie™ Mariposa i Baśniowa Księżniczka. W tej magicznej przygodzie Mariposa zostaje mianowana królewską ambasadorką. Jej głównym zadaniem będzie pojednanie dwóch zwaśnionych krain: Skrzydłolandii oraz Błyszczylandii. Niestety, Mariposa nie robi dobrego …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentSmyk.com
NośnikDVD

Możesz sięgać gwiazd, gdy masz prawdziwych przyjaciół. Mariposa i jej futrzana przyjaciółka Zee powracają! Przyłącz się do nich w filmie Barbie™ Mariposa i Baśniowa Księżniczka. W tej magicznej przygodzie Mariposa zostaje mianowana królewską ambasadorką.

Jej głównym zadaniem będzie pojednanie dwóch zwaśnionych krain: Skrzydłolandii oraz Błyszczylandii. Niestety, Mariposa nie robi dobrego wrażenia na królu. Zaprzyjaźnia się jednak z jego nieśmiałą córką, księżniczką Catanią.

Na dodatek, w wyniku nieporozumienia, Mariposa zostaje zmuszona powrócić do swojej krainy. Na jej drodze staje zła wróżka, która planuje zniszczyć Błyszczylandię. Mariposa za wszelką cenę nie chce do tego dopuścić i wyrusza na pomoc księżniczce Catanii, wraz z którą muszą ocalić jej krainę.

Obie dziewczyny udowadniają, że najłatwiej zdobyć prawdziwego przyjaciela po prostu będąc nim samym.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też