Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka

Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka

  • Cena od: 40,99
  • Cena do: 45,99
  • Oszczędzasz: do 12%
Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka
Oferty 1-3 ułożone według:

Informacje o produkcie

Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka

Możesz sięgać gwiazd, gdy masz prawdziwych przyjaciół.Mariposa™ i jej futrzana przyjaciółka Zee powracają! Przyłącz się do nich w filmie Barbie™ Mariposa i Baśniowa Księżniczka. W tej magicznej przygodzie Mariposa™ zostaje mianowana królewską ambasadorką. Jej głównym zadaniem będzie pojednanie dwóch zwaśnionych krain: Skrzydłolandii oraz Błyszczylandii. Niestety, Mariposa™ nie robi dobrego wrażenia na królu. Zaprzyjaźnia się jednak z jego nieśmiałą córką, księ

Dane techniczne

Parametry
Nośnik DVD

Opisy produktu Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka udostępniane przez sprzedawców

Sklep ELECTRO.pl: Opis TIM FILM STUDIO Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 650 punktach Stacji z paczką!

TIM FILM STUDIO Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 650 punktach Stacji z paczką! Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka to amerykańsko-kanadyjski film animowany z 2013 roku, którego reżyserem jest William Lau. Tym razem tytułowa bohaterka zostaje mianowana królewską ambasadorką.

Jej głównym zadaniem będzie pojednanie dwóch zwaśnionych krain: Skrzydłolandii oraz Błyszczylandii.

Gigant.pl: Opis Barbie Mariposa I Baśniowa Księżniczka

W Nowym Filmie "Barbie Mariposa I Baśniowa Księżniczka" Ulubiona Wróżka Dziewczynek Pojawia Się W Nowej Roli - Jest Ambasadorką W Odległym Królestwie Wróżek! Gdy Poznaje Mieszkające Tam Wróżkowe Księżniczki, Zaprzyjaźnia Się Z Nimi.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie