Moje konto
  • Ghost rider, Hellboy, Punisher (3 DVD) Ghost rider, Hellboy, Punisher (3 DVD)

Ghost rider, Hellboy, Punisher (3 DVD)

0 ofert z 0 sklepów

Producent IMPERIAL CINEPIX Nośnik DVD WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty IMPERIAL CINEPIX

Popularne produkty z kategorii Pakiety filmowe innych firm

Informacje o produkcie

ProducentIMPERIAL CINEPIX
NośnikDVD

'Ghost Rider'Kiedy Johnny Blaze (Nicolas Cage) był nieznanym motocyklistą - kaskaderem, by uratować życie ojca, podpisał cyrograf z diabłem (Pete r Fonda). Lata później, kiedy Johnny święci międzynarodowe sukcesy, diabeł składa mu kolejną propozycję; jeśli będzie nocami tropił zagubione, złe dusze i wysyłał je do piekła, ten uwolni jego własną duszę.

Marzący o powrocie do normalnego życia i ukochanej kobiet y (piękna Eva Mendes) Blaze akceptuje warunki diabła. Nie wie jednak, że zanim jego dusza zazna spokoju, jako Ghost Raider będzie mu siał pokonać Blackhearta (Wes Bentley), diebelską nemezis i syna Mefistofelesa, który planuje stworzyć prawdziwe piekło na ziemi...'Hellboy'Pod koniec II wojny światowej, gdy dni Rzeszy były już policzone, zdesperowani naziści próbowali ratować swe siły wszelkimi sposobam i, uciekając się nawet do wykorzystania magii.

Czarna msza - satanistyczna ceremonia, która miała odmienić losy wojny i doprowadzić do stworzenia walczącego u boku Niemców demona - została przerwana przez aliantów. Ale Hellboy, syn szatana, został już przywołany z otchłani.

Przygarnięty przez zwycięzców i odpowiednio wyszkolony stanął po stronie dobra, by walczyć z wiecznie czujnymi siłami zła ...'The Punisher'Agent specjalny Frank Castle (Tom Jane) ma oddaną, kochająca rodzinę i zamierza odejść ze służby.

Przedtem jednak wykonuje ostatnią misję. Niestety, podczas akcji sprawy wymykają się spod kontroli i przypadkowo ginie syn bezwzględnego biznesmena Howarda Sainta (Jo hn Travolta). W odwecie Saint morduje całą rodzinę Castle'a, a on sam cudem uchodzi z życiem.

Od tej chwili Castle ma tylko jeden ce l w życiu - zemstę. Pod pseudonimem Punisher wypowiada krwawą wojnę całemu przestępczemu światu z Saintem i bandą jego zabójców na c zele, wobec których wymiar sprawiedliwości jest bezsilny.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też