Kabaret Lowcy.b - LOWCY.B

Kabaret Lowcy.b - LOWCY.B

  • Cena od: 43,99
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Kabaret Lowcy.b - LOWCY.B

Łowcy.B - Kabaret Z Cieszyna Tworzony Przez Studentów Uniwersytetu Śląskiego. Prezentują Absurdalny Humor Z Przewagą Pantomimy Nad Komunikatami Werbalnymi.W 2003 Roku Kabaret Łowcy.B Zwyciężył W Przeglądzie Kabaretów PaKAa W Latach 2004-2006 Dwa Razy Wygrali Ogólnopolski Festiwal Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A..Ich Najpopularniejsze Skecze To;"The Klaszczers","Kiełbasa(Sting)" I "Musical".Pierwsze Oficjalne DVD Kabaretu Łowcy.B. Najlepsze Skecze, Najpopularniejsze Piosenki, Wyjątkowy Humor.

Kabaret Lowcy.b - LOWCY.B

Płyta DVD Jest Zapisem Specjalnego Występu Kabaretu. Grupa Pochodzi Z Cieszyna I Jest Laureatem Wielu Przeglądów I Festiwali Kabaretowych. Szczególnym Powodzeniem I Uznaniem Grupa Cieszy Się Wśród Młodej Publiczności. W Swoich Działaniach Są Niezwykle Autentyczni, Mają Bardzo Szerokie Zainteresowania, Co Przekłada Się Bezpośrednio Na Kabaret. W Spektaklach Wykorzystują Swoje Umiejętności Muzyczne I Plastyczne, Używają Elementów Akrobacji I Pantonimy.

Płyta DVD Została Zarejestrowana 11 Października 2007 Roku W Sali ACK "Chatka Żaka" W Lublinie. Lista Utworów1.BASEN ZAPOWIEDŹ2.GILI GILI3.PORANEK4.THE KLASZCZERS5.WAŁ MAĆKA6.PIOSENKA ZLEWA7.TU CZY TUTUTU CZY TUTUCZY TUTUTU CZY8.BOLI9.KIEŁBASA10.AUTOBUS11.MUSICAL12.BLUES Dodatkowo Making Of, DżakasyKoncert Został Zrealizowany W Najnowszej Technologii Audio-video, Zaś Płyta Ukaże Się W Ekskluzywnym 6-cio Stronicowym Digipacku

Dane techniczne

Parametry
Nośnik DVD

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie