Moje konto
  • Listonosz Pat. Futbolowy szał Listonosz Pat. Futbolowy szał
  • Listonosz Pat. Futbolowy szał Listonosz Pat. Futbolowy szał

Listonosz Pat. Futbolowy szał

2 oferty z 2 sklepów

Producent Cass Film WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Listonosz Pat Futbolowy szał

… dzień w Greendale Ajay zorganizował wyjątkowy Festiwal Uciekającego Latawca. Nagły poryw wiatru wznosi latawiec z Jess do góry. Pat i Ted rzucają się w pogoń.3. GŁODNA KOZA.Pat dostarcza pocztę Dorocie i Alfowi Thomson, podczas gdy ich nieposłuszna koza zjada etykiety z jego paczek i ucieka. Pat i Alf rzucają się w pogoń, a w międzyczasie głodna koza powoduje szkody w całym mias …

Dostępny od ręki  ✓

Literacka.pl

★★★★★
666 opinii

Listonosz Pat Futbolowy szał

Listonosz Pat Futbolowy szał

… dzień w Greendale Ajay zorganizował wyjątkowy Festiwal Uciekającego Latawca. Nagły poryw wiatru wznosi latawiec z Jess do góry. Pat i Ted rzucają się w pogoń. 3. GŁODNA KOZA. Pat dostarcza pocztę Dorocie i Alfowi Thomson, podczas gdy ich nieposłuszna koza zjada etykiety z jego paczek i ucieka. Pat i Alf rzucają się w pogoń, a w międzyczasie głodna koza powoduje szkody w całym mi …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentCass Film
1. FUTBOLOWY SZAŁ.
Julian i Pat grają mecz piłki nożnej dzieci kontra rodzice w Greendale. Julian martwi się, że Pat nie będzie grał za dobrze, ponieważ minęły lata odkąd Pat grał po raz ostatni.

2. UCIEKAJĄCY LATAWIEC.
W bardzo wietrzny dzień w Greendale Ajay zorganizował wyjątkowy Festiwal Uciekającego Latawca. Nagły poryw wiatru wznosi latawiec z Jess do góry. Pat i Ted rzucają się w pogoń.

3. GŁODNA KOZA.
Pat dostarcza pocztę Dorocie i Alfowi Thomson, podczas gdy ich nieposłuszna koza zjada etykiety z jego paczek i ucieka. Pat i Alf rzucają się w pogoń, a w międzyczasie głodna koza powoduje szkody w całym miasteczku.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.