Moje konto
  • Strażak Sam. Każdy chce być bohaterem Strażak Sam. Każdy chce być bohaterem

Strażak Sam. Każdy chce być bohaterem

0 ofert z 0 sklepów

Producent Cass Film WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Anime innych firm

Informacje o produkcie

ProducentCass Film

Każdy chce być bohaterem - Mandy dostaje nową kamerę, którą chce nagrać coś ciekawego. Przyłączają się do niej Norman, Sarah i James. Zaczynają kręcić film. W tym samym czasie rybak Charlie wypada ze swojej łodzi rybackiej.

Kto mu pomoże? Czy Mandy uda nakręcić się ciekawy film? Samolocik w ogniu - W Pontypandy jest dzień ochrony przed pożarem. Strażak Sam wraz ze starszym oficerem Steelem sprawdzają wszystkie budynki.

W tym samym czasie Norman szuka kogoś, kto będzie zainteresowany jego samolotami z papieru. Nagle w remizie wybucha pożar... Pies węszyciel - Mandy chce udowodnić tacie, że Radar jest psem ratowniczym.

Daje mu do powąchania koszulkę Mika. W tym samym czasie tata Mandy jest w sklepie pani Dilys i przez przypadek spada do piwnicy. Czy Radar udowodni, że nadaje się na psa ratownika? Płomienne zorze - Trevor zabiera Normana pod namiot.

Dołącza się do nich mama chłopca. Norman jest od początku niezadowolony i cały czas straszy Dilys. Nagle strażacy przyjmują zgłoszenie o pożarze na górze Pontypandy. Czy naprawdę wybuchł pożar? Czy to Norman znowu nastraszył mamę? Niebezpieczna ścieżka - Mandy i Norman chcą obserwować orły.

Dzieci wyruszają w góry. Sam ostrzega ich, żeby uważali na szlaku, ponieważ zbocza się osuwają. Norman wchodzi na zamknięty szlak. Radar, który im towarzyszy zaczyna się dziwnie zachowywać. Nagle pod chłopcem i psem osuwa się ziemia...

Mikołaj za burtą - W Pontypandy nadchodzą święta. Norman chce, żeby sklep jego mamy był najładniej udekorowany. W sklepie Pani Dilys wybucha pożar. W tym samym czasie na środku zatoki ktoś tonie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.