Menu

Filtr BRAUN CPL Starline (62 mm)

Cechy produktu

  • Średnica 62 mm

Opis

Wysokiej jakości filtr polaryzacyjny kołowy o średnicy 62 mm z warstwami ochronnymi do aparatów cyfrowych. Filtr polaryzacyjny maksymalizuje produktywność obiektywu i zapewnia genialną kontrastowość zdjęć.

Filtr pozwala wyeliminować odblaski z powierzchni niemetalicznych, a więc z wody, szkła itp. Wzmacnia w dodatku intensywność kolorów, stają się one czystsze i mają większy kontrast, co pozwala np. Przyciemnić niebo i uwypuklić na jego tle białe chmury.

Intensywność działania filtra reguluje się obracając pierścieniem z przodu filtra i zmieniając w ten sposób płaszczyznę polaryzacji. Filtr ma właściwości minimalizujące bliki, podwójny obraz i optymalizuje skuteczność obiektywu dla fotografowania cyfrowego.

Dzięki wyjątkowo cienkiej obudowie w sytuacji fotografii robionych przy użyciu obiektywu szerokokątnego wyeliminowane jest winietowanie. Filtr nadaje się także do obiektywów szerokokątnych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.