Menu

Filtr Hoya Polaryzacyjny kołowy Pro 1 55mm (YDPOLCP055) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Średnica 55 mm
  • Rodzaj polaryzacyjny, kołowy 

OpisHoya filtr polaryzacyjny kolekcja PRO 1 Digital

kolekcja filtrów PRO1 Digital została wyprodukowana z myślą o fotografii cyfrowej. Ich zaletą jest wielowarstwowa warstwa antyrefleksyjna DMC (Digital Multi-Coated), która pokaźnie niweluje powstawanie odblasków w trakcie fotografowania powierzchni niemetalicznych, takich jak woda czy szkło. ulepszone nasycenie , a także widocznie wyraźniejszy kontrast.


Filtr PRO1 Digital przypasowany jest do pracy z szerokokątnymi obiektywami. Jego cienka, niskoprofilowa oprawka uniemożliwia powstaniu efektu winietowania, choćby w przypadku wykorzystania obiektywów o wyjątkowo szerokim polu widzenia. Oprawka doszlifowana jest czarnym matowym kolorem, co zapobiega powstawaniu na jej krawędzi świetlnych odblasków.przystępne średnice: 52; 55; 58; 62; 67; 72; 77; 82 mmwłaściwości produktu Hoya Filtr Polaryzacyjny PRO 1 Digital 55mm


EAN: 24066040558
Gwarancja: 2 lata

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.