Menu

Filtr Hoya UV HD-Serie 82mm (YHDUV082) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Hoya 
  • Średnica 82 mm
  • Rodzaj UV 

OpisOpis Hoya Filtr UV HD 82mm

kolekcja filtrów UV HD, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i nowoczesnych rozwiązań, jest najistotniej nowoczesną linią filtrów UV. Dedykowana z reguły dla profesjonalistów, którzy chcą osiągnąć wysoką jakość realizowanych fotografii, mając równocześnie pewność, że ich filtry przetrwają pracę w ciężkich warunkach.


kolekcja UV HD wyposażona jest w specjalne szkło o chemicznie utwardzonej powierzchni, która zapewnia 4-krotnie obszerniejszą wytrzymałość i wytrzymałość na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych w porównaniu do standardowych serii filtrów. Niezwykle wysoka gęstość szkła zapewnia wyśmienitą ochronę przed niekorzystnym promieniowaniem UV.


Filtry UV HD wyekwipowane zostały w 8-warstwowe powłoki antyrefleksyjne, gwarantujące przeciętny współczynnik transmisji światła w wysokości 99,35%, przy objęciu całego spektrum światła widzialnego (od 400 do 700 mm). Niwelują przy tym niepożądane odbicia świetlne od powierzchni szkła, wpływając na udoskonalenie kolorystyki fotografii. Powłoki, dzięki rozszerzonej wytrzymałości na wodę, uszkodzenia zewnętrzne albo tłuste plamy są wyraźnie bardziej wytrzymałe, a także dużo łatwiejsze w czyszczeniu aniżeli te przy standardowych filtrach.


Filtry z kolekcji HD dostosowane są do pracy z szerokokątnymi obiektywami. Wyekwipowane w cienką, niskoprofilową oprawkę zapobiegają powstaniu efektu winietowania, nawet w przypadku zastosowania obiektywów o wyjątkowo szerokim polu widzenia.


przystępne średnice: 37; 40,5; 43; 46; 49; 52; 55; 58; 62; 67; 72; 77; 82; mmparametry artykułu Hoya Filtr UV HD 82mm


EAN: 24066051080
Gwarancja: 2 lata

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.