Menu

Filtr Hoya UV HMC 37mm (JAPAN)

Cechy produktu

  • Producent Hoya 
  • Średnica 37 mm
  • Rodzaj UV 

Opis

linia HMC (Hoya Multi Coated) to najszczególniej popularna linia filtrów firmy Hoya. Wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne naniesione na obu powierzchniach filtra zapewniają transmisję światła na poziomie 98%. Tak dobry wynik i ciekawa cena powodują, że produkty z tej kolekcji są najchętniej wybieranymi filtrami jednocześnie przez fanów fotografii jak i zawodowych fotografów.

Filtr UV absorbuje promieniowanie ultrafioletowe, prowadzące nieraz do pogorszenia ostrości i kontrastu fotografii realizowanych w terenie.
Filtr rekomendowany jest w dodatku jako stała ochrona przedniej soczewki przed kurzem, piaskiem, zarysowaniem i innymi uszkodzeniami. Jest to uniwersalny filtr jednocześnie w fotografii barwnej jak i czarno-białej.

Cienka oprawa filtra minimalizuje ryzyko wystąpienia winiety, co jest niezwykle widoczne przy obiektywach szerokokątnych.

Transmisja światła: 97,00%.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.